Wczytuję dane...
Model: KBR052
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Klocki BLOCKI RABEN „Ciężarówka kontenerowa” to wysokiej jakości zestaw, który świetnie sprawdzi się jako prezent dla dziecka. Bez wątpienia przysporzy wiele radości i zagwarantuje dużą ilość czasu rozwojowej zabawy dla naszych pociech.

W skład zestawu wchodzą aż 343 elementy, co sprawia, że budowanie klockami staje się ciekawsze i oprócz zabawy pozwoli rozwijać się naszemu dziecku. Z tego zestawu klocków Blocków docelowo można ułożyć dużą Ciężarówkę Kontenerową firmy logistycznej Raben transportującą kontenery. Wszystkie elementy zostały wykonane z ponadprzeciętnej jakości materiałów z wytrzymałego i trwałego plastiku utrzymanego w żywej kolorystyce. Klocki posiadają wiele ruchomych elementów. Bardzo dużą ich zaletą jest ich atrakcyjna cena oraz to, iż są one kompatybilne z klockami innych znanych marek, dzięki temu, nawet jeśli Twoje dziecko ma zestaw klocków jednej z tych firm: Lego, Kobi, Kazi, Sluban, Ligao, Dromader, Banbao, będzie mogło łączyć elementy z zestawem marki Blocki i budować bez końca przeróżne konstrukcje, pojazdy, budowle oraz inne przedmioty i obiekty. Zabawa klockami nie jest dla dziecka tylko przyjemnością, dzięki niej nabywa zdolności manualne, poprawia logiczne myślenie, rozwija wyobraźnię i kreatywność, a także uczy się rozpoznawania barw oraz kształtów.

Zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Klocki posiadają atest CE. 

W naszym sklepie jest dużo innych zestawów klocków, które zbierają wiele pozytywnych opinii zadowolonych klientów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą.

Zawartość opakowania – 343 klocki, instrukcja

Wymiary opakowania: 470 x 280 x 65 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy