Wczytuję dane...
Model: KB8060
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Kreatywna zabawa to jeden z najważniejszych elementów dzieciństwa. Właśnie dlatego warto zadbać o to, aby maluchy mogły rozwijać swoją wyobraźnię. Dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego spychacz marki Klocki Blocki z serii MyCity, to idealna propozycja dla wszystkich dzieci, które cenią sobie konstrukcje i kreatywną zabawę.

Zestaw, który otrzymujemy, składa się z pięćdziesięciu czterech elementów, z których możemy skonstruować spychacz. Dołączona jest do niego  także instrukcja, która znacznie ułatwia proces składania. Zabawa, która polega na budowaniu funkcjonalnego pojazdu, nie tylko rozwija kreatywność i umiejętności motoryczne, ale także wspomaga logiczne myślenie. Ponadto jest doskonałą rozrywką zarówno dla dzieci, jak i towarzyszących im dorosłych. Spychacz gwarantuje wiele godzin świetnej zabawy i rozwój umiejętności manualnych. Dla najmłodszych dzieci jest to doskonały sposób na naukę rozpoznawania kształtów oraz kolorów. Ta niesamowita zabawka to prawdziwe wyzwanie dla wszystkich młodych miłośników motoryzacji oraz konstruowania pojazdów z kilkudziesięciu elementów. 

Spychacz Klocki Blocki z serii MyCity dostępny jest w asortymencie naszego sklepu internetowego w bardzo przystępnej cenie. Opinie rodziców oraz  maluchów świadczą o tym, że jest to niezwykle funkcjonalna i kreatywna zabawka, którą zdecydowanie warto podarować swojemu dziecku. Gwarantuje ona doskonałą zabawę zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek interesujących się konstrukcją, mechaniką i budowaniem kolejnych elementów miasta.

Zawartość opakowania – 54 klocki, instrukcja

Wymiary opakowania: 145 x 45 x 95 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy