Wczytuję dane...
Model: KB8035
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Klocki Blocki zachwycają doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Produkty tej marki, wyróżniające się wysoką jakością, atrakcyjną kolorystyką oraz znakomitą funkcjonalnością, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych użytkowników, poszukującym zabawek solidnych i atrakcyjnych wizualnie. Seria My City, przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia jest zbiorem pojazdów i budowli, tworzących wyjątkowe zestawienia. Klocki Blocki „Wywrotka” z pewnością przydadzą się miłośnikowi zabaw w plac budowy. Model wywrotki od firmy Blocki z pewnością zostanie doceniony przez dziecko, preferujące wysoką jakość zabawek. Wywrotka – zabawka, stanowi zestaw klocków, składający się z 59 elementów, a jej część załadunkowa może wykonać rzeczywisty ruch usuwania ładunku.

Dostępny w naszym sklepie internetowym zestaw klocków „Wywrotka” cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, którzy chętnie kompletują dla dzieci elementy miejskiej infrastruktury i transportu w mini wersji z klocków. Opinie są jak najbardziej pozytywne i często wspominana w nich jest atrakcyjna cena produktu. Starając się o sprawną obsługę wszystkich zamówień, zapewniamy możliwie najszybsza ich realizację.

Kup zestaw i spraw dziecku wyjątkową radość. Niech domowy plac budowy z klocków zmieni się w profesjonalnie zarządzaną inwestycję. Może dzięki budowlom z klocków odnajdzie pasję tworzenia i stanie się uznanym architektem? Pozwól dziecku na kreatywność dzięki rozwijającym wyobraźnię zabawkom.

Zawartość opakowania – 59 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 150 x 95 x 45 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy