Wczytuję dane...
Model: KB8036
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Szukasz zabawki, która z jednej strony dostarczy Twojemu dziecku masy przyjemności, a z drugiej rozwinie jego zdolność logicznego myślenia i cierpliwość? W takim razie Klocki Blocki My City będą idealnym prezentem dla Twojej pociechy. Ich kupno zapewni młodemu człowiekowi wiele radośnie spędzonych chwil.

Prezentowany tutaj walec - zabawka składa się z 43 klocków do samodzielnego złożenia przez dziecko. Oprócz satysfakcji ze skonstruowania zapewni wiele zabawy dzięki ruchomym elementom, takim jak: koła oraz walec. Dzieci, które darzą auta budowlane szczególną sympatią, będą wniebowzięte, ale również te mniej zainteresowane tematem z chęcią poznają bliżej możliwości pojazdu.

Opinie ekspertów od rozwoju dziecięcego jednoznacznie wskazują, że zabawa klockami i samodzielne składanie konstrukcji wpływa pozytywnie na rozwój umysłu dziecka i może przyczynić się do lepszego radzenia sobie w szkole i w zadaniach wymagających logicznego myślenia. Możesz pomóc Twojej pociesze w rozwoju już za młodu, co na pewno przyniesie pozytywne efekty w przyszłości. Dla dziecka nie ma lepszej nauki od przyswajania wiedzy poprzez zabawę.

Klocki Blocki - walec są przeznaczone dla dzieci powyżej szóstego roku życia. Niektóre elementy zabawki są małe i mogłyby stanowić ryzyko dla mniejszych brzdąców. W opakowaniu zawarta jest instrukcja złożenia pojazdu.

Nasz sklep dba o jakość oferowanego asortymentu i oferuje zabawki tylko i wyłącznie najlepszych producentów. Walec firmy Klocki Blocki to potwierdza, bowiem każdy element został wytworzony z przyjaznego dla zdrowia materiału, a cały zestaw oferowany jest w przystępnej cenie.

Zawartość opakowania – 43 klocki, instrukcja

Wymiary opakowania: 145 x 95 x 45 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy