Wczytuję dane...
Model: KB8041
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Klocki Blocki „Wózek widłowy” to połączenie najlepszych elementów zabawy dla Twojego dziecka. Z jednej strony otrzymuje możliwość samodzielnego złożenia zabawki, co uwielbia każdy maluch, a z drugiej pojazd z ruchomymi elementami, który dostarczy mu rozrywki przez długi czas. Zakup tego produktu na pewno wywoła uśmiech na twarzy Twojej pociechy.

Klocki Blocki My City to seria zabawek dobrze znana rodzicom i dzieciom. W ich wypadku przystępna cena idzie w parze z jakością materiałów, z których została wykonana zabawka. Jest to tworzywo sztuczne całkowicie przyjazne dla skóry i zdrowia, a co niemniej ważne — wytrzymałe. Śledząc internetowe opinie na temat firmy, trudno trafić na jakąkolwiek negatywną. Klocki Blocki wywiązują się z pokładanego w nich zaufania na piątkę i zawsze stają na wysokości zadania.

Wózek widłowy zabawka składa się z siedemdziesięciu elementów i jest przeznaczony dla dzieci powyżej sześciu lat.  Niewielkie klocki mogłoby stanowić zagrożenie dla młodszych dzieci. Do zestawu dołączona jest łatwa do odczytania instrukcja dotycząca tego, w jaki sposób należy złożyć pojazd. A gdy zabawa wózkiem widłowym się znudzi, dziecko zawsze może skonstruować z klocków własny projekt.

Specjaliści z naszego sklepu polecają zabawki w typie klocków, ponieważ dostarczają one młodemu człowiekowi nie tylko satysfakcjonującej zabawy, ale także stanowią wyzwanie. Dzięki temu Twoja pociecha będzie mogła rozwinąć zdolność logicznego myślenia, co na pewno przyda się w szkole i w późniejszych latach życia.

Zawartość opakowania – 70 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 145 x 95 x 45 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy