Wczytuję dane...
Model: KB0854
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Klocki Blocki My Fire Brigade, to zestaw składający się z 75 elementów i przeznaczony jest dla dzieci w wieku lat 6 i wyżej. Spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, które interesują się otaczającym światem.

Klocki Blocki w zestawie „Straż pożarna” pomogą rodzicom nauczyć swoje pociechy jak ważna i niebezpieczna jest praca strażaków. Zestaw wspaniale rozwija umiejętności manualne oraz wyobraźnię. Można za jego pomocą przećwiczyć odpowiednie zachowanie w razie sytuacji kryzysowej i wytłumaczyć, co może się stać, gdy w nieodpowiedni sposób użyjemy ognia. Jak wszystkie zabawki w sklepie, również ta pomaga wyczulić dzieci na potrzeby innych i okazywać im szacunek. Zestaw klocków Blocków został wyposażony też w takie elementy jak atrapa gaśnicy czy butli z gazem, może być więc to wspaniały wstęp do nauki bhp. A ponieważ ogień jest częstym obiektem zainteresowania maluchów, mamy pewność, że symulacja gaszenia pożaru będzie się im podobać.

Dlaczego jeszcze warto kupić klocki Blocki zestaw „Straż” 2w1? Według opinii innych zadowolonych klientów dzieci naprawdę kochają się nimi bawić. Klocki powstały z dbałością o jakość wykonania, tak by były łatwe do składania, a jednocześnie trwałe. Ostateczny efekt na pewno zadowoli miłośników takich konstrukcji. Zdecydowaną przewagą nad ich konkurencją jest niska cena. Dzięki temu rodzice bez wyrzutów sumienia mogą pozwolić sobie na tę kreatywną zabawkę i sprawić dzieciom radość, która potrwa dłużej. W naszym sklepie dbamy, by sprzedawane przez nas produkty trafiały w potrzeby najmłodszych i ich opiekunów i zapewniały zabawę połączoną z nauką.

Zawartość opakowania – 75 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 145 x 95 x 45 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...