Wczytuję dane...
Model: KB8053
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Klocki to wciągająca zabawa dla dzieci w każdym wieku. Przede wszystkim uczy ona kreatywności oraz zajmuje na bardzo długi czas, co także jest jej atutem. Dodatkowo klockami można bawić się, zarówno samemu, jak i z innymi dziećmi czy rodzicami. Warto wybierać zestawy, które odpowiednie są dla danego przedziału wiekowego. Wtedy zabawa będzie w pełni bezpieczna. Klocki Blocki są tego najlepszym przykładem.

Klocki Blocki „Straż Pożarna”, to idealny zestaw na prezent dla każdego dziecka. Ucieszy, zarówno dziewczynkę, jak i chłopca, ponieważ jest wyjątkowo uniwersalny. Prezentowany tu zestaw z serii My Fire Brigade wykonany jest z materiałów najwyższej jakości. W komplecie znaleźć można aż 244 elementy o różnej wielkości i różnym kształcie. Przyjemna dla oczu kolorystka na pewno przyciąga uwagę. W zestawie przede wszystkim znaleźć można zabawkę - wóz strażacki oraz figurkę strażaka i elementy niezbędne do ugaszenia każdego pożaru. Klocki straż wodna na pewno zapewnią rozrywkę przez długie godziny. Już samo ich dopasowywanie do siebie jest bardzo wciągające. Zestaw ze względu na ilość elementów różnej wielkości, dedykowany jest przede wszystkim dzieciom powyżej szóstego roku życia. Dodatkowo w naszym sklepie znaleźć można także inne zestawy, które bez problemu mogą być łączone. Kup jeden z nich swojemu dziecku, jeśli szukasz zabawek najwyższej jakości. 

Cena jest w pełni adekwatna do tego, co znaleźć można w pudełku. Wystarczy poczytać opinie o tych produktach, aby znaleźć tego potwierdzenie. Na pewno jest to zakup bardzo opłacalny i dający wiele radości.

Zawartość opakowania – 244 klocki, instrukcja

Wymiary opakowania: 260 x 200 x 55 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy