Wczytuję dane...
Model: KB8051
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Wielu z nas w dzieciństwie chciało mieć nieograniczoną moc. Oglądaliśmy filmy z Iron Manem, Spider-manem, Supermanem czy Batmanem. A gdyby zamiast kolejnego do kolekcji superbohatera zafundować dziecku klocki Blocki My Fire Bradge „Duża straż"? Przecież każdy z nas może ratować świat, nie mając nadprzyrodzonych zdolności.

Zestaw klocków Blocki przedstawia remizę strażacką, którą można złożyć z 774 elementów. Dzięki nim możemy zbudować wiele pasjonujących i niezwykle wyglądających konstrukcji m.in. ogromny wóz strażacki, samolot natychmiastowej pomocy, mniejszy pojazd straży pożarnej umożliwiający błyskawiczne przemieszczanie się, dwa garaże różnej wielkości oraz resztę siedziby strażackiej. Wszystko to w realnej kolorystyce.

Producent zadbał o wszelkie szczegóły, aby całość jak najbardziej przypominała realną remizę strażacką, pomimo że to tylko zabawka. Z pewnością nie będzie to kolejna układanka, która znudzi się naszym pupilom po paru dniach użytkowania, gdyż po ułożeniu nasza pociecha może dowolnie kierować strażą, używając do tego specjalnie zaprojektowanych postaci. Jest to również świetna rozrywka dla dorosłych. W środku znajduje się instrukcja, która krok po kroku doprowadzi nas do złożenia zestawu w spójną całość. Cena za zabawkę w naszym sklepie jest niezwykle atrakcyjna, więc nie zwlekaj dłużej i kup ją już dzisiaj, a z pewnością będziesz zadowolony. Opinie zadowolonych nabywców mówią same za siebie – to bardzo kreatywna oraz wytrzymała zabawka, która zapewni dziecku długie godziny rozrywki.

Zawartość opakowania – 774 klocki, instrukcja

Wymiary opakowania: 500 x 370 x 65 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy