Wczytuję dane...
Model: KB0654
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Klocki Blocki po raz kolejny postanowiły stworzyć zestaw, który sprawi ogromną radość w zabawie i pozwoli na tworzenie kolejnych historii. My Police to zestaw policyjny dla dzieci, który zawiera aż 112 elementów. Poszczególne fragmenty łączą się ze sobą w bardzo łatwy sposób, dzięki czemu nie sprawią trudności również najmłodszym użytkownikom. Miłośnicy konstrukcji i składania klocków będą niezmiernie zadowoleni z ich posiadania.

Zestaw marki Blocki z serii „Policja”, pozwoli poczuć się dziecku jak prawdziwy policjant, który stoi na straży bezpieczeństwa w jego okolicy. Ludzik trzymający w ręce lornetkę dostrzeże każde zbliżające się niebezpieczeństwo nawet z daleka. Porusza się on z pomocą motorówki, więc może patrolować okolicę nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Świetnie sprawdzi się w kąpieli czy w zabawie w basenie. Za to w powietrzu przestrzegania praw pilnuje helikopter, który może krążyć nad policjantem, wspomagając jego ciężką pracę. Ten zestaw posiada lądowisko policyjne, dzięki któremu helikopter może wylądować na profesjonalnej platformie. To zabawka, która doskonale rozwija kreatywność i pobudza dziecko do działania. Kreatywność jest tu nieograniczona. To od dziecka zależy, kto będzie potrzebował pomocy drużyny My Police.

Cena jest niezwykle korzystna cena przy zakupie zestawu składającego się aż z 112 elementów. Kup zabawkę, którą dziecko pokocha od pierwszego złożenia. Produkt ten posiada pozytywne opinie i zaufało mu tysiące klientów. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

Zawartość opakowania – 112 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 145 x 95 x 45 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy