Wczytuję dane...
Model: KB0656
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Kolejna tematyczna pozycja z serii klocków marki Blocki. Zestaw radiowóz z kierowcą, dzięki któremu nasz własny "mały fan policji" będzie w stanie złożyć jeden z kilku dostępnych pojazdów policyjnych (inne są również do nabycia w naszym sklepie). Komplet stawowi część popularnej serii My Police, pozwalającej tworzyć elementy ściśle związane z zawodem policjanta.

Klocki Blocki w grupy „Policja” pozwalają dziecku rozwinąć jego kreatywność i dają mu mnóstwo możliwości zabawy. Zestaw składa się z aż 101 elementów, które można ze sobą łączyć w wielu różnych konfiguracjach. W zabawę może zaangażować się rodzic, a możliwości rosną wraz z posiadaniem coraz większej ilości klocków. W tym konkretnym modelu znajduje się nie tylko radiowóz policyjny do zadań specjalnych, ale też figurka trzymającego w ręku pistolet policjanta.

Co bardzo ważne, zestawy marki Blocki cechują się nie tylko niską ceną, ale i możliwością połączenia ich z elementami z innych zestawów, również tych od obcych producentów. Opinie każą sądzić, że radiowóz policyjny - zabawka, doskonale sprawdza się w towarzystwie innych klocków z policją jako motywem przewodnim, ale nie tylko. Wszystko zależy tutaj od wyobraźni najmłodszego. Zabawa tutaj wcale nie kończy się na odpowiednim dopasowaniu klocków do siebie - to stanowi tak właściwie dopiero jej początek, a zestaw może pełnić funkcję stałej zabawki. Zwłaszcza że można go ulepszać, udoskonalać i stale modyfikować. Jest to gwarantem braku nudy, a dla rodziców - solidnej inwestycji w dziecko.

Zawartość opakowania – 101 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 145 x 95 x 45 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy