Wczytuję dane...
Model: KB6725
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Klocki Blocki „Policja” to duży zestaw klocków dla małych fanów służb mundurowych. Dzięki elementom kompletu można stworzyć przestronny piętrowy komisariat zabawkę, trzy pojazdy oraz odgrywać wiele scen z pościgów za przestępcami. Klocki Blocki - komisariat policji, to zestaw z serii produktów My Police, dzięki którym dziecko może stworzyć w pełni funkcjonalną sieć policyjnych posterunków. Cena produktu gwarantuje doskonały stosunek do jakości, co potwierdzają liczne pozytywne opinie

Klocki „Policja” z linii Klocki Blocki MyPolice to zestaw przeznaczony dla dzieci od szóstego roku życia. Ze względu na obecność drobnych elementów nie może być używany przez maluchy do lat trzech. Składa się z 631 klocków, wśród których znajdują się figurki różnych policjantów, złodzieja, klocki potrzebne do złożenia motocyklu, pojazdu patrolowego oraz małej ciężarówki. Jednak Klocki Blocki z tego kompletu to przede wszystkim komisariat zabawka, który ma strzeżone szlabanami wjazdy, areszt, parter i dwa piętra oraz wysoką antenę na dachu. Klocki Blocki - komisariat policji pozwala na wybudowanie świetnej przestrzeni do licznych zabaw w odgrywanie ról. Przy okazji tworzenia konstrukcji dziecko ćwiczy kreatywność, koordynację ręka-oko oraz widzenie przestrzenne. Zabawka Policja z serii My Police to również okazja do nauki cierpliwości i ćwiczeń motorycznych dla dłoni i palców.

Marka Klocki Blocki to serie wysokiej jakości zestawów klocków, których cena jest niezwykle atrakcyjna. Nasz sklep oferuje najlepsze zestawy. Wybierz dla swojego dziecka najlepszą rozrywkę i kup już dziś.

Zawartość opakowania – 631 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 500 x 370 x 60 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy