Wczytuję dane...
Model: KB0914
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Klocki Blocki Akcja w dżungli to wspaniała seria zabawek dla każdego dziecka, które jest fanem militariów oraz samodzielnego składania konstrukcji z klocków. Ten konkretny zestaw po złożeniu pozwoli Twojej pociesze bawić się ciężarówką wojskową i stanowiskiem strzeleckim. Obydwa obsługuje trójka żołnierzy.

Zabawki wojskowe od lat dostarczają chłopcom wiele zabawy i pozwalają rozwinąć wyobraźnię oraz zdolności przywódcze. Natomiast w momencie, w którym należy je uprzednio złożyć z klocków, dziecko staje przed dodatkowym wyzwaniem, dzięki któremu poćwiczy swoje zdolności manualne oraz umiejętność logicznego myślenia. Opinie ekspertów jednoznacznie wskazują, że klocki są jedną z najlepszych zabawek dla młodego człowieka.

W skład zestawu Klocki Blocki My Army wchodzi 210 elementów, z których można stworzyć konstrukcję przedstawioną na rysunku. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej sześciu lat z powodu drobnych elementów znajdujących się w zestawie. Jej niewątpliwą zaletą jest natomiast stosunek cena-jakość, ponieważ za przystępną kwotę dziecko otrzymuje klocki z wytrzymałego i przyjaznego dla zdrowia i skóry tworzywa.

Sklep Maludas dokłada wszelkich starań, żeby zaoferować Ci najlepsze zabawki na rynku pochodzące tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. Firma Klocki Blocki jest właśnie jednym z nich, a wielu rodziców z czystym sumieniem poleca jej produkty. Ich kupno nie tylko dostarcza dziecku niezapomnianej zabawy na wiele godzin, ale także rozwija umiejętności przydatne w późniejszym życiu.

Zawartość opakowania – 210 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 260 x 205 x 55 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy