Wczytuję dane...
Model: KB98407
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Prawdziwy myśliwiec to oczywiście podstawa każdej nowoczesnej armii, dlatego, jeśli Twój syn chce budować klockową armię, to kup w naszym sklepie dedykowany do tego zestaw marki Blocki z myśliwcem.

Należący do grupy My Army zestaw klocki Blocki „Myśliwiec” składa się w sumie z blisko 200 klocków i faktycznie pozwala na przygotowanie statku powietrznego, który w swojej formie estetycznej jest bliski temu, jak wyglądają nowoczesne myśliwce i odrzutowce. Klocki Blocki przygotowując swoją serię zestawów nawiązujących tematycznie do wojska, można powiedzieć, że skutecznie weszły na rynek z klockami, które zaczęły wzbudzać spore zainteresowanie wśród kupujących. Zestawy trafiają oczywiście głównie do chłopców, dla których odrzutowiec wojskowy będzie nie lada gratką i da okazję do późniejszej doskonałej zabawy, gdy już uda się przygotować klockową konstrukcję.

Duży wybór zestawów w linii My Army

W ramach produktów należących do serii My Army znajdziemy bardzo wiele różnych zestawów, jednak to, co bardzo często jest podkreślane w opiniach to fakt, że klocki oferowane są w bardzo dobrej cenie. Dzięki temu rodzice mogą pozwolić sobie na większe zakupy niż w przypadku innych producentów, gdzie nadal utrzymują się wysokie ceny. Warto jednak podkreślić, że klocki Blocki przygotowane zostały w taki sposób, że wpisują się w rynek i pasują również do kompletów innych producentów, tak więc możliwości konstruowania z tymi klockami są ogromne i posiadając ich większe ilości, wystarczy mieć trochę wyobraźni, by zbudować coś wyjątkowego.

Zawartość opakowania – 191 klocki, instrukcja

Wymiary opakowania: 315 x 220 x 45 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy