Wczytuję dane...
Model: KB82005
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Samoloty i inne obiekty latające są przedmiotem zainteresowania i fascynacji wielu dzieci. Jeśli Twoje należy do tej grupy, a dodatkowo interesuje się tematami wojskowymi, zestaw Klocki Blocki „Samolot militarny” będzie dla niego idealnym prezentem. Nie tylko otrzyma wymarzoną maszynę latającą, ale dodatkowo będzie miało okazję samodzielnie ją złożyć. Opinie wielu ekspertów potwierdzają, że taka możliwość pozytywnie wpływa na rozwój umiejętności psychomotorycznych dziecka.

Samolot wojskowy - zabawka oraz inne konstrukcje złożone z klocków dostarczają dziecku nie tylko wielu godzin przyjemnej zabawy, ale również uczą. Własnoręczne składanie maszyny latającej pomoże dziecku rozwijać cierpliwość, zdolności manualne oraz umiejętność logicznego myślenia w oparciu o dostarczoną razem z klockami instrukcję. Jest to wyzwanie, którego każdy maluch z chęcią się podejmie. Dlatego rodzice często kupują właśnie klocki, jeśli zależy im na zabawce edukacyjnej.

W skład prezentowanego tutaj zestawu Klocki Blocki z serii My Army wchodzi 299 elementów, z których finalnie powstaje przedstawiony na opakowaniu samolot. Każdy klocek został wykonany z dokładnością i pieczołowitością, dzięki czemu nie stawia oporu podczas łączenia z innymi. Ponadto elementy z tego zestawu są kompatybilne z produktami innych firm produkujących klocki. Samolot wojskowy jest przeznaczony dla dzieci powyżej szóstego roku życia.

W przypadku wyrobów marki Klocki Blocki przystępna cena idzie w parze z jakością. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz więcej produktów tej firmy.

Zawartość opakowania – 299 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 375 x 255 x 60 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy