Wczytuję dane...
Model: KB0187
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Szukasz zabawki, która nie tylko zajmie Twoją pociechę, ale jednocześnie rozwinie jej umysł i poszerzy wiedzę na temat sportów wodnych? Chciałbyś zachęcić swojego syna lub córkę do wyjścia na basen? Klocki „Sporty wodne” to świetny pomysł na rozwinięcie w nim takiej pasji.

Klocki BLOCKI „Sporty Wodne” zostały stworzone z myślą zarówno o chłopcach, jak i o dziewczynkach. To wysokiej jakości plastikowe klocki przeznaczone dla dzieci powyżej 6 lat. Klocki są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu wystarczą na długi czas wspólnej zabawy. W opakowaniu znajdują się 83 elementy. Są kompatybilne z innymi markami klocków.

Klocki BLOCKI w znaczny sposób wzbogacą zasób słów Twojego dziecka, poszerzą jego wyobraźnię oraz pobudzą kreatywność.

Po otwarciu opakowania ukazuje się klockowy świat, który nazywa się Lalilandia. Jest to cudowna, beztroska kraina, w której bez reszty zatraci się każde dziecko. Można tam spędzać czas w stadninie, popłynąć na morską wycieczkę, albo poznać świat filmu. Każdy mały człowiek będzie zachwycony możliwością kreatywnego wyboru, jaki dadzą mu klocki Blocki. Urocze, żywe kolory sprawią, że Twoja pociecha będzie miała uśmiech od ucha do ucha. W Lalilandii wszystko jest bardziej kolorowe!

Kup swojemu dziecku idealną zabawkę, dzięki której będzie mógł uczyć się na wesoło. 

Zestaw ma same pozytywne opinie, zarówno wśród dzieci, jak i ich rodziców. Pudełko jest kolorowe i atrakcyjne dla oczu dziecka, dzięki czemu zestaw klocki Blocki „Sporty wodne” idealnie nadaje się na prezent, z którego ucieszy się każdy maluch niezależnie od płci czy zainteresowań. 

Zawartość opakowania – 83 klocki, instrukcja

Wymiary opakowania: 195 x 155 x 45 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy