Wczytuję dane...
Model: MU2002
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Zabawa, poprzez którą dziecko nie tylko się relaksuje, ale i uczy, stanowi jedną z najkorzystniejszych aktywności w życiu malucha. Warto mu to ułatwiać, dostarczając zabawki z potencjałem, które pobudzają kreatywność i wyobraźnię, rozwijając także wiele innych przydatnych umiejętności. Takim produktem są między innymi klocki marki Blocki z serii Mubi.

Mubi My Farm to rozbudowany zestaw dwudziestu pięciu elementów, które przedstawiają wiejską farmę. W pudełku znajdziemy kilka postaci wraz z akcesoriami, jakie służą im do wykonywania rolniczej pracy. Maluch ma do dyspozycji również klocki przedstawiające zwierzęta, pojazdy, elementy zagrody oraz rośliny. Ta przedstawiająca farmę dla dzieci zabawka zapewnia ogromne pole do popisu dzięki dużej dowolności układania poszczególnych klocków. Z powodzeniem posłuży do indywidualnej rozrywki, jak i umili spotkania z innymi dziećmi. Klocki Blocki „Pole” przedstawiają życie na farmie w tak ciekawy sposób, że nasza pociecha bez trudu przyswoi sobie nazwy poszczególnych narzędzi, zwierząt oraz maszyn, jednocześnie doskonaląc swoje umiejętności manualne i koncentrację.

Zestaw został zaprojektowany z myślą o dzieciach, które ukończyły osiemnasty miesiąc życia. Klocki wykonano z solidnego i wytrzymałego plastiku w atrakcyjnych kolorach. Nasz sklep posiada w swojej ofercie wyłącznie produkty, które cechuje wysoka jakość i atrakcyjna cena. Starannie wyselekcjonowany asortyment to klucz do sukcesu. Kup komplet klocków i przekonaj się, że opinie zadowolonych klientów są trafne!

Zawartość opakowania – 25 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 360 x 285 x 105 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 18 miesięcy

Polecamy