Wczytuję dane...
Model: KB8054
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Warto budować w dzieciach właściwie poczucie moralności i odpowiedzialności społecznej, w czym skutecznie pomagają klocki z serii My Fire Brigade. Każdy ciekawy świata maluch interesuje się i poważa bohaterów, którzy pomagają innym, dlatego można być pewnym, że straż pożarna przyciągnie jego uwagę na długie godziny i pozwoli na emocjonującą rozrywkę. Z 206 elementów malec może zbudować wóz strażacki, który posłuży do zabawy w interwencje i pomoc ludziom w kryzysowych sytuacjach. Do zestawu dołączona jest zabawka - strażak, która wpisuje się w tematykę klocków i sprawia, że dziecko zaangażuje się w gaszenie wymyślonych pożarów.

Straż pożarna, pomoc przy pożarach i ratowanie ludzi od zawsze budzą podziw dzieci, które pragną wcielić się w rolę strażaka. Zabawa barwnym, wykonanym z dbałością o szczegóły autem strażackim, może stanowić sposób na obudzenie wyobraźni oraz rozwinięcie w maluchu dobrych odruchów. Jeżeli pragniesz zapewnić dziecku odpowiednią dawkę radości i pomóc mu rozwijać kreatywność, kup mu atrakcyjne i kształcące zabawki.

Klocki Blocki są małymi elementami, wykonanymi z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Posiadają wygodne wgłębienia, co pomaga w bezproblemowym połączeniu poszczególnych fragmentów. Produkt jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 lat i według opinii rodziców jest doskonałym sposobem na rozwijanie zdolności manualnych pociechy. Zabawka ze strażakiem to dobry wybór na prezent dla dziecka, gdyż ich cena jest dobra, a jakość bardzo wysoka. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie.

Zawartość opakowania – 206 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 260 x 200 x 50 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy