Wczytuję dane...
Model: 10279
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972102799
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Ten pluszowy jednorożec na kiju to doskonała postać do organizacji różnych przedstawień teatralnych i zabaw kreatywnych. Zabawka na kiju dla dziecka często zabiera głos podczas tych przedstawień. Dzięki temu, najmłodsi poznają nowe słowa i uczą się je poprawnie artykułować. Biało -różowy jednorożec na kiju został dokładnie dopracowany. Ta przepiękna maskotka na drewnianym kiju na pewno spodoba się dzieciom.

Stworzenie teatrzyku to zadanie bardzo angażujące i kreatywne. Aby zorganizować porządne przedstawienie potrzebne będą pacynki, kukiełki oraz koń na kiju. Jednorożec na kiju to postać z wielu bajek, uwielbianych przez dzieci. Nie może go więc w przedstawieniu zabraknąć. Ta zabawka na kiju dla dziecka została wykonana bardzo szczegółowo. Dziewczynkom spodobają się szczególnie błyszczące różowe dodatki oraz grzywa z warkoczykami. Również tęczowe elementy to obowiązkowa ozdoba każdego baśniowego jednorożca. Ten jednorożec na kiju spełnia więc wszystkie dziecięce wymagania. Organizacja teatrzyku samodzielnie lub w grupie uczy kreatywności, rozwija wyobraźnię i umiejętności twórcze. Każde przedstawienie potrzebuje przecież oprawy, scenografii, akcesoriów i sceny! Wszystkie dzieci zaangażują się w taką zabawę. Przedstawienie może polegać na odegraniu bajkowych scen lub zupełnie nowego scenariusza. Tworzenie scenariuszy, a w przypadku starszych dzieci również ich spisywanie, świetnie wpływa na rozwój każdego dziecka. Koń na kiju jest zwierzakiem koniecznym, w każdej bajkowej historii. Ta zabawka na kiju dla dziecka mierzy około 90 x 12 x 26 cm i waży 0,47 kg. Jednorożec na kiju marki Small Foot to zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Firma Small Foot to jeden z czołowych europejskich producentów zabawek kreatywnych, rozwojowych i edukacyjnych. To bezpiecznie produkty, przyjazne dzieciom. Nasz sklep posiada rozbudowaną ofertę zabawek wspierających rozwój malucha. Atrakcyjna cena łączy się tu z jakością, trwałością i licznymi zaletami. Kup pluszową zabawkę na kiju - Twoje dziecko uzupełni zestaw postaci w teatrzyku o bajkowego jednorożca.

Wymiary: około 90 x 12 x 26 cm
Materiał: drewno/plusz
Waga: 0,47 kg
Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...