Wczytuję dane...
Model: 7027
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972070272
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Czy Wasza pociecha lubi dźwięk skrzypiec i marzy o tym, aby grać na tym klasycznym instrumencie? Ta propozycja dla małych wielbicieli muzycznych zabawek jest strzałem w dziesiątkę!

Plastikowe klasyczne skrzypce dla dzieci marki Small Foot bardzo przypominają prawdziwy drewniany instrument i choć nie są one profesjonalne, to z pewnością nadają się do stawiania pierwszych kroków w świecie muzyki, co sprawi wiele radości - przecież tak naprawdę najważniejsza jest zabawa!

Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, z plastikowymi strunami oraz plastikowym smyczkiem skrzypce są lekkie i nie sprawią wiele trudności z utrzymaniem ich przez maluchy. Wiernie odwzorowane detale instrumentu zapewniają wyjątkowo atrakcyjny wygląd imitujący prawdziwe drewno. Intensywne barwy zdecydowanie zwracają uwagę oraz zachęcą do zabawy. Z łatwością nauczymy dziecko podstaw budowy skrzypiec.

Skrzypce dla dzieci zapewnią mnóstwo dobrej zabawy oraz pozwolą spełnić marzenia o zostaniu słynnym muzykiem, ale również mogą obudzić talent oraz prawdziwą pasję, jaką może stać się dla dziecka muzyka.

Ten instrument dla dzieci przyniesie długie chwile wspaniałej zabawy. Zabawka rozwija zmysł artystyczny, a także wrażliwość, dodatkowo dziecko poznaje nuty i brzmienie dźwięków. Muzyka to jedna z atrakcji, które stanowią dla dziecka podstawę rozwoju intelektualnego, a tym samym wprowadzi ich w świat melodii i piosenek.

Skrzypce dla dzieci doskonale pobudzają je do działania, ruchu, rozwijania ich kreatywności. Każdy rodzic wie jak ważny jest prawidłowy rozwój dziecka i ile radości dzieciom daje dźwięk oraz zabawa instrumentami.

Nasz sklep oferuje wyłącznie sprawdzone produkty. Kup zabawkę swojemu dziecku już teraz. Wysoka jakość i niska cena na wyciągnięcie Twojej ręki!

Wymiary: około 49 x 17 x 7 cm
Materiał: syntetyczny
Waga: 0,6 kg
Wiek: od 4 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...