Wczytuję dane...
Model: 8172
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972081728
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Prasa do suszenia kwiatów dla dzieci to idealna zabawka rozwojowa dla każdego miłośnika lub miłośniczki botaniki. Twoje dziecko uwielbia poznawać świat flory, zbierać kwiaty, liście i zioła? Koniecznie, podaruj mu praskę do suszenia kwiatów. Z jej pomocą, mały botanik stworzy własne zakładki do książek, pamiątki z wypraw i dekoracje. Ta ponadczasowa zabawa, nigdy się nie znudzi.

Prasa do suszenia kwiatów dla dzieci marki Small Foot, wykonana została z jakościowego drewna oraz metalu (śrubki). Praska mierzy około 18 x 18 x 5 cm i waży zaledwie 0,38 kg. Produkt, przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia. W środku praski, zamocowano przekładki, służące do dokładnego sprasowania i ususzenia, znalezionych przez dziecko kwiatów, liści, traw czy ziół. Z ich pomocą organizować można przeróżne zabawy. Prasa do suszenia kwiatów umożliwia tworzenie wielu ciekawych projektów plastycznych: dekorowanie świec, odbijanie kształtów botanicznych w farbie, tworzenie obrazków, złożonych z ususzonych elementów. Zabawę można połączyć z nauką nazw roślin, nauką mówienia i poznawania świata. Ponadto, praska wykonana jest bardzo solidnie, dzięki czemu posłuży dziecku i jego towarzyszom przez wiele lat. Tego typu zabawki często stanowią pamiątkę wielopokoleniową. Nierzadko zdarza się, że rodzice i starsze rodzeństwo, z radością również korzystają z praski. Prasa do suszenia kwiatów dla dzieci marki Small Foot spełnia normy bezpieczeństwa - produkty tej marki, są sprawdzane i certyfikowane. Firma Small Foot słynie z produkcji przyjaznych, ekologicznych zabawek rozwojowych.

Nasz sklep oferuje duży wybór produktów ekologicznych, rozwojowych, kreatywnych. Dbamy przede wszystkim o radość i dobro najmłodszych użytkowników. Cena tej prasy do suszenia kwiatów dla dzieci jest bardzo atrakcyjna. Solidność gwarantuje wieloletnią radość z użytkowania przez młodszych i starszych botaników. Warto zaopatrzyć się w tak ponadczasową zabawkę. Kup prasę do suszenia kwiatów dla dzieci - spraw dziecku, niebanalny prezent!

Wymiary: około 18 x 18 x 5 cm
Materiał: drewno/metal
Waga: 0,38 kg
Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...