Wczytuję dane...
Model: 4221
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972042217
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Domino to jedna z najstarszych i do dziś najbardziej popularnych gier. Grali w nią nasi dziadkowie, rodzice - dziś czas by nauczyć jej nasze dzieci.

To tradycyjna gra logiczna, która od pokoleń nie wychodzi z mody, a grać można w nią w każdym wieku. Zasady są bardzo proste - uczestnicy gry rozdają pomiędzy sobą dostępne klocki, starając się je następnie ułożyć dopasowując posiadane obrazki do tych już dostępnych. Samochód do samochodu, motocykl do motocyklu, ciężarówka do ciężarówki. Wygrywa ten, kto jak najszybciej pozbędzie się wszystkich klocków.

Oprócz korzyści płynących z samej zabawy, domino to gra która także sporo uczy - poprawia koncentrację, rozwija logiczne myślenie i uczy cierpliwości. Drewniane domino marki Small Foot to idealna propozycja dla najmłodszych graczy. Jego elementy wykonane są z prasowanego drewna i ozdobione kolorowymi obrazkami pojazdów, które należy połączyć w całość. Domino pojazdy przeznaczone jest dla dzieci w wieku od trzech lat. Zestaw składa się z 28 elementów, co sprawia że uwaga naszego dziecka będzie przyciągnięta przez dłuższy czas. Całość została umieszczona w estetycznym, drewnianym pudełku z przesuwaną klapką, co nie tylko pozwala utrzymać porządek, ale też sprawia że drewniane domino jest doskonałym pomysłem na prezent. Kupując zabawki wykonane z naturalnych materiałów uczymy także nasze dzieci poszanowania dla środowiska naturalnego, a sprawienie tak ekologicznego prezentu może być doskonałym początkiem dyskusji na ten temat.

Sklep Maludas oferuje szeroki wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku, w tym także drewnianych zabawek edukacyjnych. Zapraszamy na pozostałe nasze strony, gdzie z pewnością znajdziecie Państwo idealny prezent dla swojej pociechy. Nie odkładaj decyzji na później i już teraz kup piękną, ekologiczną i edukacyjną grę dla swojego dziecka w sklepie Maludas. Cudownie spędzony czas gwarantowany!

Wymiary: Pudełko około 16 x 10 x 8 cm, Domino około 6 x 3 x 0,5 cm
Materiał: drewno
Waga: 0,35 kg
Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...