Wczytuję dane...

Pojemniki na przybory szkolne

Przybory szkolne każdego ucznia to zwykle bogaty zestaw długopisów, ołówków, pędzli, linijek, ekierek oraz wielu innych akcesoriów. O ile łatwo je uporządkować w piórniku, zwłaszcza tym zawierającym liczne przegródki i przekładki, na biurku mogą stać się przyczyną poważnego bałaganu, w którym trudno się odnaleźć. Z pewnością nie ma wtedy nic wspólnego z twórczym rozgardiaszem. Warto w dziecku kształtować potrzebę porządku od najmłodszych lat.

Czytaj więcej...

Uczyć, że łatwiej pracować i rozwiązywać zadania, kiedy wiemy, w którym miejscu znajdują się narzędzia niezbędne do wykonania poszczególnych ćwiczeń oraz jak ważne jest odkładanie ich na miejsce po skończonej pracy. Stosując się do tych prostych wytycznych, dziecko z czasem samo zauważy, ile satysfakcji daje utrzymywanie porządku i pewność, że przybory znajdują się na właściwym miejscu wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Jeśli, jako rodzic chcesz wspomóc swojego malucha w tworzeniu dobrych nawyków, kup jeden z naszych pojemników na przybory szkolne, które ułatwią robienie porządku na biurku.


Nasz sklep oferuje praktyczny pojemnik, wykonany z trwałego materiału, jakim jest drewno. Oprócz jego funkcjonalności, ważny jest aspekt estetyczny. Kolorowy organizator ozdobi każde dziecięce biurko i zachęci do odkładania przyborów na miejsce. To, co wyróżnia produkty z tej kategorii to praktyczność, lekkość i dostosowanie do potrzeb dziecka. W pojemnikach mieszczą się najpotrzebniejsze przybory niezbędne w szkole. Każdy z nich znajdzie tam swoje miejsce. Ich zaletą jest to, że w przeciwieństwie do piórników, które zazwyczaj trzeba rozsuwać, by wyjąć ich zawartość, pojemniki mają konstrukcję otwartą, dzięki czemu w dowolnej chwili można z nich coś wyjąć i schować ponownie. Wszystkie przybory mogą być w jednym miejscu i w końcu problem znikających gumek i temperówek przestanie istnieć. Cena poszczególnych produktów umieszczona jest pod każdym z nich. Zależy od wielu czynników: funkcji, materiału przeznaczonego do wykonania, gabarytów czy producenta.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów