Wczytuję dane...

Samochód elektryczny dla dzieci

Przyszłych kierowców można przyzwyczajać do prowadzenia samochodu od najmłodszych lat. W dodatku całkowicie bezpiecznie, nie łamiąc żadnych przepisów prawa i zapewniając maluchowi doskonałą zabawę. Takim rozwiązaniem są samochody elektryczne, które w swoim asortymencie oferuje nasz sklep. Stanowią też doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin lub świąt. Zachwycą chłopca interesującego się motoryzacją, jak i dziewczynkę zafascynowaną swoim własnym samochodem i samodzielnością, jaką oferuje taki model.

Czytaj więcej...

Wierne odwzorowanie oryginalnych wersji oraz komfort we wnętrzu pojazdu gwarantuje radość dziecka i zdobywanie pierwszych, dziecięcych doświadczeń za kółkiem. Samochody elektryczne dla dzieci podbijają współczesny rynek sprzedażowy. Stanowią wyposażenie nie tylko wakacyjnych kurortów oraz obiektów przeznaczonych dla dzieci, ale też coraz częściej są własnością prywatnych osób. Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku frajdę, kup ten produkt.


Ułatwieniem dotyczącym sterowania pojazdem jest aplikacja dostępna na Androidzie lub Iphonie. Z jej pomocą rodzic może decydować o kierunku poruszania się samochodu oraz jego prędkości. To szczególnie ważne w przypadku młodszych dzieci, które nie potrafią tego robić samodzielnie. To również idealne rozwiązanie, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa i uniknąć niebezpiecznych sytuacji, znajdujących się poza kontrolą dziecka. Drugą opcją jest oczywiście sterowanie pojazdu samodzielnie przez najmłodszego użytkownika.


Wartość samochodu podbija jego podobieństwo do prawdziwego modelu. Zabawkowy pojazd został wyposażony w światła oraz dźwięki, które imitują rzeczywiste odgłosy. Na autentyczność modelu wpływają również pozostałe elementy, które wiernie odzwierciedlają oryginał. Co więcej, w samochodzie można podłączyć własną muzykę, co jeszcze bardziej wpływa na komfort jazdy. Najważniejsze jednak, że produkt jest całkowicie bezpieczny dla dzieci i zapewnia niekończącą się radość. Cena jest współmierna do jakości, którą potwierdzają setki zadowolonych klientów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów