Wczytuję dane...

Rowerki dla dzieci

Jesteś rodzicem, który stawia na rozwój fizyczny swojego dziecka? Szukasz ciekawych akcesoriów sportowych? A może zastanawiasz się nad jakimś przydatnym prezentem dla malucha? Nasz sklep prezentuje Ci kategorię produktów, w której główną rolę odgrywają rowerki dziecięce.

Czytaj więcej...

Jeżeli więc będziesz potrzebować takiego akcesorium, to przejrzyj przygotowane przez nas propozycje i kup rower dopasowany do wieku i potrzeb Twojego dziecka. Mamy pełen przekrój marek, modeli i producentów, a ich cena zawsze adekwatna jest do jakości wykonania.


Zaczynając od najmłodszego pokolenia chcemy zaprezentować Ci rowerki, a raczej funkcjonalne jeździki dla dzieci. Jest to świetna propozycja dla tych maluchów, które dobrze radzą już sobie z chodzeniem, a które nie potrafią jeszcze jeździć na dwukołowych pojazdach. Jeździki pochodzące od znanego producenta mają cztery kółka i są bardzo stabilne. 


Przechodząc do kolejnego typu pojazdów zwracamy uwagę na rowerki trójkołowe. Ta wersja także dedykowana jest dla młodszych dzieci oraz dla rodziców, którzy wybierają się na dłuższe spacery, a nie chcą zabierać ze sobą wózka. Taki bowiem trzy kołowy pojazd może być sterowany za pomocą pedałów przez dziecko, ale można go także prowadzić przy użyciu zamontowanej rączki. 


W naszym sklepie znajdą się także tak zwane rowery biegowe. Można śmiało powiedzieć, że te produkty cieszą się sporym zainteresowaniem wśród dzieci. Są one tylko modne i bezpieczne, ale przede wszystkim pomagają w rozwoju koordynacji ruchowej, uczą stabilizacji i równowagi. Każde dziecko z przyjemnością wsiada na taki pojazd. Czuje się wtedy mobilne i ma więcej swobody. 


Przedstawiając pełen asortyment występujący w tej kategorii produktów warto także dodać, że wszystkie rowery pochodzą od znanych producentów, są atestowane i certyfikowane. Śmiało mogą sprawdzać się więc w roli prezentów dla mniejszych i starszych dzieci. Gorąco zachęcamy wszystkich do regularnego przeglądania naszej oferty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów