Wczytuję dane...

Rękawiczki rowerowe

Nikt nie ma wątpliwości, że dziecko na rowerze powinno mieć na głowie kask. Rękawiczki mogą z kaskiem rowerowym stanowić dobry zestaw. Mając je na dłoniach, dziecko poczuje się niczym zawodowy kolarz i będzie mogło czerpać z jazdy na rowerze jeszcze więcej satysfakcji. Jeśli naszemu młodemu kolarzowi zdarzy się upadek, być może dzięki rękawiczkom obejdzie się bez plastra. 

Czytaj więcej...

Jeśli dziecko dopiero zaczyna rowerową przygodę, warto zastanowić się także nad kupnem ochraniaczy na łokcie i kolana. Kask, rękawiczki i ochraniacze gwarantują maksymalne zabezpieczenie na wypadek gwałtownego kontaktu naszego małego rowerzysty z ziemią, lub innymi przeszkodami, które staną mu na drodze. Dziecko będzie czuło się pewniej, a my będziemy z nieco mniejszym niepokojem śledzili jego postępy w utrzymywaniu równowagi na jednośladzie.


W naszym sklepie można znaleźć rękawiczki dla chłopców i dziewczynek (w odmiennej kolorystyce i niekiedy z odpowiednimi dla płci motywami). Także najtańsze z oferowanych rękawiczek będą dobrze spełniały swoją rolę, choć z wyższą ceną zazwyczaj idą pewne ulepszenia (na przykład lepsze wkładki żelowe). Wybierając dany model rękawiczek, należy zwrócić uwagę na rozmiar. Wzór można dobrać do pozostałych elementów rowerowego wyposażenia, choćby do kasku (kaski także znajdują się w ofercie naszego sklepu). Rękawiczki można prać zgodnie z zaleceniami podanymi na etykiecie. Ich zakładanie ułatwi dziecku zapinanie na rzep, a przy zdejmowaniu pomoże specjalna pętelka (bądź języczek) umieszczona między palcami.


Zaletami rękawiczek rowerowych są następujące:

- pewniejszy chwyt kierownicy,
- dodatkowa amortyzacja od drgań kierownicy (mniejsze zmęczenie rąk w czasie jazdy),
- ochrona dłoni w przypadku kraksy,
- zwiększają widoczność na drodze (jaskrawa kolorystyka, elementy odblaskowe),
- dodatkowy bodziec motywujący dziecko do aktywności na rowerze (dzieci lubią gadżety).

W naszym sklepie dodatkową zaletą jest cena. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.