Wczytuję dane...

Lokomotywa

Szukasz pomysłu na wystrój pokoju Twojego dziecka? Wybierz oferowane przez nasz sklep dekoracje w postaci kolorowych lokomotyw i ślicznych wagoników - literek. Są one wspaniałym uzupełnieniem wyposażenia pokoju dziecięcego. Każdy maluch uwielbia kolejki, więc są one uniwersalną ozdobą do pokoju dziecka. Dodatkowo oferowane przez nas produkty są także zabawkami. Ruchome składy kolejowe dadzą Twojemu szkrabowi możliwość fantastycznej zabawy oraz poznania liter. Wszystkie produkty w naszym sklepie cechuje wysoka jakość i przystępna cena. Dzięki temu stworzysz wymarzony zestaw dekoracji, który zachwyci Ciebie i Twoją pociechę.

Czytaj więcej...

Oferowane przez nasz sklep wagoniki i lokomotywy można dowolnie łączyć, w zależności od potrzeb i upodobań dziecka. Już dziś spraw Twojemu maluchowi frajdę zabierając go w podróż do świata kolei. Kup kolorowe, wykonane z naturalnych materiałów produkty marki Small Foot by zadbać zarówno o rozrywkę jak i bezpieczeństwo Twojego dziecka. Ładne, wagoniki pozwolą mu rozwijać umiejętności manualne, oswoją go z literami, a także dzięki naturalnym kolorom, rozbudzą w nim kreatywne myślenie.


Na naszej stronie dostępna jest szeroka oferta drewnianych lokomotyw i wagoników. Znajdziecie Państwo ozdoby w naturalnym kolorze, a także wielobarwne elementy, które połączycie w zestawy dowolnej długości. Mnogość literek sprawi, że dzięki zestawom możecie zachęcić dziecko do tworzenia coraz to nowych słów, co pomoże mu w dynamicznym rozwoju umiejętności rozpoznawania znaków, a nawet czytania.


Wszystkie oferowane przez nasz sklep produkty wykonane zostały z myślą o wspaniałej rozrywce oraz bezpieczeństwie najmłodszych. Drewniane zabawki pokryte są farbą, która spełnia wymagane normy. Nie zawierają drobnych części, które mogą zostać połknięte przez maluchy, są więc bezpieczne nawet dla małych dzieci. Poszczególne elementy łatwo połączyć i rozdzielić, więc Wasze dziecko samo będzie mogło decydować jak ma wyglądać jego wymarzony skład kolejowy. Kolejki oferowane przez nasz sklep to gwarancja dobrej i bezpiecznej zabawy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów