Wczytuję dane...
Konkurs

Szanowni Państwo,

organizatorzy i jury pod przewodnictwem pani Wioli Wołoszyn ogłaszają zwycięzców tegorocznej edycji konkursu Maludas. Nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania, dlatego przepraszamy za przełożenie daty ogłoszenia wyników. Przy ocenianiu, oprócz kreatywności, braliśmy również pod uwagę nakład pracy oraz samodzielność. Wybierając zwycięzców, kierowaliśmy się regulaminem konkursu i wymogami formalnymi.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Zwycięzcy w kategorii „Przedszkola”:

 1. Przedszkole Samorządowe nr 50 w Białymstoku
 2. Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Oddział ul. Nowa
 3. Przedszkole w Dąbrówce Tczewskiej

Zwycięzcy w kategorii „Szkoła Podstawowa i Parafie”:

 1. Szkoła Podstawowa w Przygodziczkach
 2. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dąbiu
 3. Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Chcielibyśmy podkreślić, że we wszystkie otrzymane prace (a było ich mnóstwo!) włożono dużo serca. Każdy biorący udział powinien być z siebie dumny, bo zaangażował się w walkę o lepszą przyszłość dla naszej planety. Cieszymy się, że świadomość ekologiczna wśród najmłodszych jest tak duża.

Wszystkim nauczycielom oraz dzieciom zgłaszającym prace serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom jeszcze raz składamy gratulacje! Do zobaczenia w kolejnej edycji konkursu!

Dyplom dla uczestników


Aktualizacja 25.05.2021

Ze względu na duże zainteresowanie, ogłoszenie zwycięzców nastąpi 1 czerwca. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość - liczba prac przekroczyła nasze oczekiwania!

-------------

Ruszamy z drugą edycją konkursu Maludas! Pierwsza cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że nie chcemy na tym poprzestawać. Tym razem temat dotyczy troski o środowisko, a hasłem przewodnim jest: ,,Ziemia – planeta marzeń”. Dbanie o ekosystem staje się w świadomości wielu osób niezwykle ważne, bowiem z roku na rok środowisko ulega większej degradacji. Jako marka należymy również do grona Firm Przyjaznych Naturze i utylizujemy opakowania z naszego sklepu, aby zredukować ilość wytwarzanych odpadów.

Co trzeba zrobić?

Aby wziąć udział w konkursie, należy za pomocą dowolnej metody plastycznej przedstawić to, jak dbasz o środowisko. Segregacja śmieci, oszczędzanie wody, zakupy z torbą wielokrotnego użytku – dzieci mają wiele możliwości! A wszystko w trosce o Matkę Naturę.

Uczestnicy

- przedszkola,

- szkoły podstawowe i parafie.

Nagrody

W kategorii - przedszkole będą przyznane następujące nagrody:

 • Zielona kompania (I miejsce) - bon o wartości 900 zł,
 • Ekologiczny zakątek (II miejsce) - bon o wartości 700 zł,
 • Zgodni z naturą (III miejsce) - bon o wartości 400 zł.

W kategorii - szkoła podstawowa i parafie będą przyznane następujące nagrody:

 • Świadomi obywatele (I miejsce) - bon o wartości 900 zł,
 • Proekologiczna drużyna (II miejsce) - bon o wartości 700 zł,
 • Pielęgnujący ekosystem (III miejsce) - bon o wartości 400 zł.

Bon zostanie przesłany drogą e-mailową na wskazany adres w formularzu zgłoszeniowym.

Liczba zgłoszeń

Każde przedszkole może wysłać 10 zgłoszeń, szkoła podstawowa i parafia może wysłać maksymalnie 12 zgłoszeń.

Termin

Na prace czekamy do 21 maja. Zwycięzców ogłosimy 26 maja.

Forma zgłoszeń

Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem, pobrać formularz i prawidłowo go wypełnić. Następnie prześlij go razem z pracą i zgodami rodziców dzieci/dziecka na adres [email protected].

Pracę należy przesłać w formacie .jpg lub .png w wysokiej rozdzielczości, co umożliwi zamieszczenie jej w galerii sklepu Maludas.

Dla wszystkich uczestników konkursu oferujemy również specjalny kupon rabatowy do sklepu Maludas na stronie https://terdeals.com/pl/sklep/534/maludas.

Komisja konkursowa

Miło nam ogłosić, że przewodniczącą jury w konkursie została Wiola Wołoszyn (https://wiolawoloszyn.pl/), autorka popularnej serii książek ,,Jano i Wito”.

Partnerzy medialni:

https://www.aviva.pl/

https://terdeals.com/pl

https://nprofit.net/pl/

Regulamin

➜ Sprawdź, jak przebiegła poprzednia edycja!

Szanowni Państwo,

organizatorzy i jury konkursu „Moje Przedszkole” pod przewodnictwem Katarzyny Cerazy (Kasia Cerazy - art & design) ogłaszają wyniki.

Na początku chcieliśmy podziękować wszystkim Państwu, nauczycielom i rodzicom za przekazanie informacji o konkursie „Moje Przedszkole” naszym wspaniałym uczestnikom!

Nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania, dlatego przepraszamy za przełożenie daty ogłoszenia wyników. Czasem dostawaliśmy, wraz z pracami, relacje z ich tworzenia przez dzieci. Ta inicjatywa na pewno zachęci nas do podejmowania kolejnych. Przy ocenianiu braliśmy pod uwagę, oprócz kreatywności, również nakład pracy oraz samodzielność. Przy wybieraniu zwycięzców kierowaliśmy się regulaminem konkursu i wymogami formalnymi.

Wyniki konkursu „Moje Przedszkole” w kategorii indywidualnej przedstawiają się następująco:

w kategorii Indywidualnej:

 • I miejsce – Dominika Tomaszewska

 • II miejsce – Antonina Nowik

 • III miejsce - Klara Kania

wyróżnienie - rodzeństwo Arendt, czyli Wiktoria, Karol i Daniel

w kategorii Przedszkole:

 • I miejsce - Przedszkole w Rutce-Tartak

 • II miejsce - Przedszkole Katolickie Serduszko w Bielsku-Białej

 • III miejsce - Przedszkole Mali Odkrywcy w Ochotnicy DolnejJeszcze raz bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Korzystając z okazji życzymy wszystkim wspaniałych wakacji i zasłużonego odpoczynku :-)

Zapraszamy do pobrania dyplomu dla wszystkich naszych wspaniałych twórców.

Do pobrania:

Dyplom Moje Przedszkole

Zespół Maludas.pl
W Dzień Dziecka rusza organizowany przez nas konkurs „Moje Przedszkole”. Ostatnie miesiące z pewnością nie były łatwe. Dzieci dużo czasu spędzały on-line z uwagi na obowiązki zawodowe rodziców, dlatego chcemy oderwać najmłodszych od technologii i zachęcić do kreatywnego wyzwania!

 

Do udziału w konkursie zapraszamy zarówno przedszkola, jak i same dzieci.

 

Czy coś trzeba zmalować?

Mimo wszystko nie namawiamy do napłatania figli, napsocenia czy narobienia bigosu. Zachęcamy do narysowania lub namalowania pracy, której głównym tematem jest przedszkole i wspólne aktywności.

Można przedstawić wycieczkę, wyjście do kina, na spacer do parku, akademię przygotowaną pod okiem nauczycieli. A może drogę do przedszkola? Zapraszamy do namalowania swojego przedszkola, placu zabaw, czy nawet widoku z okna sali. Zapoznamy się z każdą pracą.

 

Uczestnicy

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach:

•      przedszkola,

•      indywidualna (dzieci do 7 lat).

  

Słowo o nagrodach

Do wygrania w kategorii przedszkole:

•      Idealne przedszkole (I miejsce) – bon o wartości 1000 zł,

•      Wymarzone przedszkole (II miejsce) – bon o wartości 800 zł,

•      Przedszkole jak z bajki (III miejsce) – bon o wartości 500 zł.

 

Do wygrania w kategorii indywidualnej:

•      Zacny Mistrz  (I miejsce) – bon o wartości 500 zł,

•      Prawdziwy artysta (II miejsce) – bon o wartości 300 zł,

•      Człowiek sztuki  (III miejsce) – bon o wartości 200 zł.

 

Liczba zgłoszeń

Każde Przedszkole może zgłosić maksymalnie dziesięć (10) prac.

W przypadku kategorii indywidualnej Rodzice mogą zgłosić ilość prac tożsamą z liczbą dzieci uczęszczających do przedszkola.

  

Termin:

Na prace czekamy do 22 czerwca.

Ogłoszenie wyników 24 czerwca.

Informujemy, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie i liczbę zgłoszeń, które przekroczyło

nasze najśmielsze oczekiwania, wyniki konkursu podamy do 30 czerwca.

 

Forma zgłoszeń

•      Kategoria Przedszkola

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem, pobrać formularz i prawidłowo wypełnić, a następnie przesłać razem z pracą i zgodami rodziców dzieci/dziecka, które przygotowały prace jako reprezentanci przedszkola na adres [email protected].

Pracę należy przesłać w formacie .jpg lub .png w wysokiej rozdzielczości, co umożliwi zamieszczenie jej w galerii sklepu Maludas.

 

•      Kategoria Indywidualna

Należy zapoznać się z regulaminem, przesłać prawidłowo wypełniony formularz wraz z pracą na adres: [email protected]. W przypadku kategorii indywidualnej wyrażenie zgody na zamieszczenie pracy w galerii online, która będzie dostępna do 30 września 2020 r., jest dobrowolne. 

Pracę należy przesłać w formacie .jpg lub .png w wysokiej rozdzielczości, co umożliwi zamieszczenie jej w galerii sklepu Maludasa.

 

Komisja Konkursowa

Prace oceniane będą przez Komisję Konkursową pod przewodnictwem Pani Katarzyny Cerazy, ilustratorki znanych książek o Panu Pierdziołce.

 

Do pobrania:

Regulamin