Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Szumisie

Twoje dziecko uwielbia zasypiać przy kojących dźwiękach białego szumu? Odtwarzasz szum ze smartfona, więc nie możesz korzystać z niego podczas usypiania maluszka? Z pomocą przyjdzie Ci Szumiś, czyli szumiący miś. Maskotka, która usypia Twoje dziecko za Ciebie! Dzięki emitowaniu uwielbianego przez noworodki i niemowlęta szumu, zabawka uspokaja i wycisza. W dodatku pełni funkcję przytulanki. Teraz, za pomocą kompaktowej wersji popularnego misia,  możesz zapewnić przyjemność dziecku w każdych warunkach – w domu, na spacerze, w poczekalni. Kup Szumisia Mini, który dzięki niewielkim rozmiarom może towarzyszyć Twojemu dziecku w każdej podróży. Nasz sklep posiada kilka wariantów kolorystycznych zabawki, wybierz idealną dla swojego maluszka i ciesz się chwilą wytchnienia w atrakcyjnej cenie!

Szumiś Mini Ecri Mechanizm Szumiący to uroczy miś w kolorze ecri o wymiarach 15x15cm. Specjalne zapięcie na rzep pozwala przypiąć Szumisia do ramy wózka, nosidełka czy fotelika samochodowego, a nawet na ręce! Plastikowy mechanizm znajdujący się wewnątrz zabezpieczony jest wygodnym suwakiem, dzięki czemu można go łatwo wyjąć, by wyczyścić główkę zabawki. Atestowany materiał najwyższej jakości, z jakiego stworzono pluszową część Szumisia jest jednocześnie na tyle wytrzymały, że można prać go w pralce w temperaturze 40 stopni. Niekwestionowanym plusem dla dziecka jest zaś przyjemna miękkość misiowej główki.

Mechanizm szumiący zasilany jest trzema bateriami AAA. Łatwość obsługi zapewnia przycisk znajdujący się na przedniej stronie, aby go używać nie jest konieczne zdejmowanie pokrycia. Mechanizm emituje 5 rodzajów szumu:

  • szum biały, czyli imitacja odgłosów słyszanych przez dziecko w fazie prenatalnej (przypomina dźwięk „sss”),
  • szum różowy, czyli dźwięki naśladujące wodę (przypomina dźwięk „fff”),
  • szum fal morskich,
  • szum padającego deszczu,
  • szum wód płodowych z bijącym sercem.

Głośność dźwięku można regulować, by dostosować ją do potrzeb maluszka. Po 60 minutach szumienie stopniowo wycisza się, dzięki czemu dziecko, które już zdążyło zasnąć, nie wybudza się pod wpływem ciągłego szumu.

Szumisie spełniają najwyższe standardy, dzięki czemu są bezpieczne dla dziecka od pierwszych dni jego życia. Każdy Szumiś jest produkowany w Polsce.

Szumiś Mini Ecri Mechanizm Szumiący to wymarzony prezent dla Twojego dziecka w przystępnej cenie!

Polecamy