Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Szumisie

Dla nowo narodzonych maluszków nasz świat może wydawać się nie taki jak u mamy w brzuchu i wiele dzieci może mieć z tym problem na początku. Przyzwyczajone są one do ciszy i spokoju natomiast po przyjściu na świat okazuje się, że wszystko się zmienia i maluszek może być w szoku. Bardzo istotne jest, aby poznawał on świat i odkrywał wszystko, co go otacza, ale zanim wyruszy w tę podróż ważne jest, aby powoli zaczął się do tego przystosowywać.

Jest na to wiele sposobów, ale najlepszym jest zakup Szumisia Mini Róż mechanizm szumiący. Jest to niezwykłe urządzenie, które zapewni niemowlęciu takie sami warunki jak podczas ciąży. Dzięki temu, gdy maluch będzie płakał Szumiś wyciszy go za pomocą emitowania różnych szumów, które działają uspokajająco. Dziecko będzie czuło się bezpiecznie i zapadnie w beztroski sen. Dodatkowo Szumiś Mini Róż mechanizm szumiący jest wersją mini co oznacza, że można go wszędzie zabrać ze sobą. Jego rozmiar jest niewielki, dzięki czemu możemy przyczepić go do fotelika samochodowego, łóżeczka czy nawet do rączki niemowlęcia. Jest to bezpieczny produkt zapinany na rzep. W środku znajduje się kieszonka, wewnątrz której jest szumiące serce, które jest obsługiwane bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki. Produkt jest higieniczny, ponieważ po wyjęciu mechanizmu można go prać w pralce.

Parametry:

-Szumiś Mini Róż mechanizm szumiący w kolorze różowym,

-każdy Szumiś jest wykonany z najwyższej jakości atestowanych materiałów,

-Szumiś Mini Róż mechanizm szumiący- wys. 15 cm, szer. 15 cm,

-Szumiś jest zasilany przez szumiące serce, znajdujące się w kieszonce.

Funkcje:

-Szumisie emitują 5 rodzajów szumu: szum biały (jednostajny dźwięk wydawany przez wiele domowych urządzeń np. suszarka do włosów, jest bardzo podobny do tego, który dziecko słyszy w łonie mamy), różowy (uspokajający szum naśladujący wiele dźwięków, które dzieci słyszały życiu płodowym), fal morskich, padającego deszczu, szum wód płodowych z bijącym sercem,

-są bardzo proste i wygodne w obsłudze za pomocą jednego przycisku, który znajduje się na przedniej stronie serca i kontroluje wszystkie funkcje,

-można regulować głośność tak, aby indywidualnie dopasować do potrzeb maluszka,

-ma funkcję automatycznego stopniowego wyciszenia po 60 minutach.

Każdego Szumisia można prać w pralce w temperaturze 40 stopni, należy jednak pamiętać o wcześniejszym wyjęciu mechanizmu. Produkt jest bezpieczny dla niemowląt od urodzenia. Jego cena jest adekwatna do działania.

Szumiś Mini Róż mechanizm szumiący to idealny wybór dla noworodków, który pomaga im się odnaleźć w nowej sytuacji i usprawnia sen. Z pewnością, gdyby Szumisie umiały mówić krzyczałyby: kup mnie! do rodziców odwiedzających sklep, w poszukiwaniu akcesoriów dla swojego maleństwa.

Polecamy