Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Szumisie

Szumiś Mini Niebieski mechanizm szumiący to niezbędny przyjaciel Twojego dziecka, który zapewni mu długi i spokojny sen. A dzięki niewielkim rozmiarom będzie mógł towarzyszyć dziecku wszędzie, dzięki czemu będzie miało przy sobie swojego ulubionego przyjaciela, a co za tym idzie będzie czuło się bezpiecznie.  

Szumiś Mini Niebieski mechanizm szumiący, jest koloru niebieskiego z dodatkiem bieli, wykonany z najwyższej jakości materiałów, które są przetestowane i posiadają niezbędne atesty przeznaczone do użytku przez dzieci.

Szumiś Mini Niebieski mechanizm szumiący, to szumś o niewielkich wymiarach, który sprawdzi się na spacerze przypięty do wózka, albo dzięki zapięciu możliwe jest jego zaczepienie na ręce dziecka. Doskonale sprawdzi się jako zabawka przypięta do nosidełka albo fotelika samochodowego, dzięki czemu dziecko będzie spokojne w drodze samochodem.

Szumiś Mini Niebieski mechanizm szumiący, zasilany jest przez specjalny mechanizm, który znajduje się wewnątrz szumisia, jest ono na tyle wygodne w obsłudze, że nie trzeba wyjmować go za każdym razem gdy chcemy uruchomić szumisia. Szumiś obsługuje się jednym przyciskiem, dzięki czemu jest on wygodny w obsłudze. Przycisk ten znajduje się na przedniej stronie serca szumisia. Szumiś Mini Niebieski mechanizm szumiący ma również możliwość ustawienia głośności szumu, a także posiada funkcję automatycznego wyciszenia po 60 minutach mechanizm szumisia sam zaczyna się stopniowo wyciszać, aż w końcu się wyłącza.

Szumiś Mini Niebieski mechanizm szumiący funkcje

Głównymi funkcjami szumisia jest 5 rodzajów szumu:

- biały szum, jest to najczęściej dźwięk, który można porównać z pustym kanałem telewizyjnym lub radiowym, jest to dźwięk, który wprowadza stopniowe uspokojenie,

- różowy szum, jest szumem stosowanym w celu minimalizacji szoku jakie dziecko przeżywa pojawiając się na świecie, szum ten stopniowo wycisza dziecka i zapewnia spokojny sen,

- bicie serca i wody płodowe, jest dźwiękiem, który dziecko pamięta kiedy było jeszcze w brzuszku swojej mamy, dźwięk ten jest niezwykle uspokajający i wyciszający dla dziecka

- fale morskie, są szumem sprawiającym odprężenie, wyciszenie i uspokojenie dziecka,

- szum deszczu, jest dźwiękiem rozluźniającym, które pozwala odpocząć i zasnąć dziecku.

Szumiś Mini Niebieski mechanizm szumiący dodatkowe informacje

Szumiś nadaje się do prania w pralce w temperaturze 40 stopni, należy pamiętać o wyjęciu mechanizmu. Szumiś jest bezpieczny od pierwszych chwil życia, wyprodukowany w Polsce, w bardzo przystępnej cenie.

Wysokość 15cm, Szerokość 15cm

Polecamy