Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Szumisie

Szumiś Lena mechanizm aplikacja

Szumiś Lena przybiera postać Szumisiowej Mamy, która jest opiekunką śpiącego lub usypiającego maluszka. Jej szum przypomina dziecku naturalne środowisko, gdy jeszcze był w brzuchu mamy. Szumiś Lena to jedna z postaci słynnych Szumisiów, czyli aplikacji służącej do obsługi i regulacji tzw. serca, czyli wnętrza z głośniczkiem zabawki.

Została ona wykonana z atestowanych oraz najwyższej jakości materiałów. Bez wątpienia jest to również bezpieczny produkt i można go stosować od pierwszych dni życia.

Do misia w prezencie:

  • przypiętą na tylnej części mięciutką obręcz, która pełni rolę gryzaka.

Przyjazne funkcje:

  • Pięć rodzajów szumu: biały szum imitujący brzmienie szumu suszarki, różowy szum kojący emocje, szum fal morskich idealny przy problemach z zasypianiem, szum spadającego deszczu, który do złudzenia przypomina dźwięk spadających kropli deszczu, szum wód płodowych z bijącym sercem przypominający do złudzenia naturalne środowisko brzucha każdej mamy,

  • Maksymalnie szum może trwać 12 godzin bez przerwy, jednak to od nas zależy jaką długość będzie miał dany szum. Automatycznie szum ścisza się po 60 minutach,

  • W szybki i prosty sposób umożliwia obsługę oraz zmianę ustawień mechanizmu szumiącego bez większego wysiłku. Za jej pomocą można włączyć i wyłączyć szumiące serduszko zabawki.

  • Czujnik snu: po pewnym czasie przechodzi w stan czuwania i uruchamia się wtedy, gdy dziecko zacznie się niepokoić, płakać albo pojękiwać.

  • Regulator głośności, pozwalający na zwiększenie głośności lub przyciszenie szumu

  • Opcja Alarm umożliwia uruchomienie się w trybie czuwania alarmu, gdy dziecko zacznie płakać albo w jego otoczeniu pojawi się hałas

  • Możliwość sterowania za pośrednictwem smartfona po zainstalowaniu darmowej aplikacji.

Szumiś Lena jest zupełnie bezpiecznym pluszakiem

Szumiś Lena występuje w połączeniu barwy szarej i błękitnej. Ogromnym atutem jest łatwa obsługa, ponieważ wystarczy lekkie naciśnięcie i pluszak się uruchamia.

Dodatkowe atuty zabawki:

  • Szumisie to w pełni polski produkty, wykonywany w Polsce, z polskich materiałów, z polskimi pomysłodawcami i założycielami.

  • Do uruchomienia całego elektrycznego mechanizmu, potrzebne są baterie typu AAA. Nie są one dołączane do niezwykłego Szumisia przy zakupie.

Cena produktu jest niezwykle atrakcyjna, a w naszym sklepie istnieje możliwość szybkiej przesyłki. Kup Szumisia Lenę już dziś. Nie zwlekaj z zakupem.

Wymiary: wysokość 31cm, szerokość 13cm

Polecamy