Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Szumisie

Poznajcie Leona

Kiedy Twoje dziecko potrzebuje ukojenia do snu, przyda się każda pomocna łapka. A Leon to nie tylko łapki, ale cudowne serduszko, które ułatwi Twojej pociesze zaśnięcie. Ten polski zawodowiec z rodu Szumisiów może nie zrobi kariery jako polski hydraulik we Francji, ale jemu na sławie nie zależy - jego celem w życiu jest dobry sen każdego dziecka! Dlatego czeka na Ciebie w naszym sklepie!

Co Leon potrafi?

Szumiś Leon mechanizm aplikacja - jak każdy Szumiś - opanował sztukę uspokajanie maluszków za pomocą generowania szumu o odpowiedniej częstotliwości. I nie jest wcale jednostajny - zna aż 5 rodzajów szumu: biały, różowy, morskich fal, padającego deszczu, a nawet szum wód płodowych - w nim rozbrzmiewa bicie serca matki, pod którym maluszek jeszcze nie dawno czekał na swoje wielkie wejście. Któryś z tych szumów - albo i wszystkie - uspokoją maleństwo, które w łonie matki ne przywykło do ciszy!

Co ważne, z Leonem bardzo dobrze się współpracuje. Do jego obsługi wystarczy jeden przycisk, ale kto pragnie lepszej kontroli - może ściągną aplikację na smartfona. Za jej pomocą, bez ryzykownego wejścia do pokoju Twojej pociechy, może włączać, wyłączać, pogłaśniać, ściszać i zmieniać szum... I to nie wszystko, bo można też ustalić długość szumienia - aż do 12 godzin bez przerwy. W sam raz na dzieci o płytkim śnie!

Za jej pomocą można też aktywować Czujnik Snu, który automatycznie wykryje wybudzenie dziecka. Uruchomi szum, by jak najszybciej wróciło w objęcia Morfeusza lub powiadomi Cię poprzez aplikację o pobudce Twojego skarbu.

Szumiś Leon mechanizm aplikacja nadaje się nie tylko do domu! Dzięki dodatkowemu gryzakowi-zawieszce możesz przypiąć go do wózka lub gdziekolwiek sobie życzysz!

Cena za tego dobrze wyposażonego zawodowca nie jest duża - kup go już dziś i zapewnij spokój tak maluszkowi, jak i sobie!

Parametry techniczne:

  • kolor: szary
  • tworzywo: materiał bezpieczny dla alergików
  • wysokość: 34 cm
  • szerokość: 16 cm
  • zasilanie: 3 x bateria AAA (brak w zestawie)
  • funkcje: 5 szumów, czujnik snu, obsługa jednym przyciskiem, obsługa za pomocą aplikacji mobilnej, regulacja głośności, automatyczne wyciszenie, system Non-Stop
  • dodatkowe zalety: możliwość prania w pralce – 40 stopni (po uprzednim wymontowaniu mechanizmu), gryzak-zawieszka na Szumisia, praktyczna kieszonka na mechanizm
Polecamy