Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Szumisie

Trendem wśród nowoczesnych zabawek-maskotek są polskiej produkcji misie Szumisie, które są zabawką imitującą odgłosy wydawane z łona matki w czasie ciąży. Są to dźwięki, które działają uspokajająco na noworodki, a maskotka jest w pełni bezpieczna nawet dla nowo narodzonych dzieci. Wśród oferty możemy odnaleźć wiele wariantów maskotek, a są one pogrupowane w rodziny, gdzie każda z nich odznacza się wyróżniającą zdolnością. 

SZUMIŚ LILY (koszt z aplikacją czujniku snu, aplikacją oraz systemem Non-stop)

Szumiś Llily należy do rodziny Słodziaków i jest córką Leona i Leny. Są oni specjalistami od przytulania, spania i głaskania. Lily pochodzi z rodziny, która reprezentuje kolor grafitowy oraz niebieski. Jej ulubione czynności to przytulanie się, zabawa i dbanie o spokojny sen maluszka. Jej wymiary to 24 cm x 13 cm. W prezencie do szumisia Lily załączana jest zawieszka-gryzak, która jest praktycznym i mobilnym narzędziem do przenoszenia serca mechanizmu szumisia Lily. 

Przyjazne funkcje szumisia Lily:

  • 5 rodzajów szumu, czyli szum biały, szum różowy, szum fal morskich czy padania deszczu lub szum wód płodowych z bijącym sercem.
  • czujnik snu, który po ukończeniu regularnego trybu, który trwa 60 minut, przechodzi w stan czuwania i rozpoczyna pracę ponownie przy poruszeniu dziecka lub przy hałasie.
  • regulowana głośność, poziom głosu można regulować zgodnie z preferencjami dziecka.
  • system Non-stop, który umożliwi ciągłe szumienie do 12 godzin.
  • system aplikacji, maskotka posiada połączenie bluetooth z aplikacją na smartfonie, dzięki której istnieje możliwość sterowania funkcjami szumisia zdalnie.
  • łatwa obsługa, dzięki której poprzez użycie jednego przycisku jesteśmy w stanie obsługiwać maskotkę. 
  • możliwość prania w pralce, co ułatwia użytkowanie zabawki.
  • atestowane materiały, czyli każda zabawka jest stworzona z najwyższej jakości materiałów, które zabezpieczają dziecko przed uczuleniami na tworzywa sztuczne. 

Podsumowując: Szumiś Lily jest jednym z pomniejszonych szumisiów (dzieci), które sprawnie ułatwiają życie rodziców z maluszkami oraz regulują sen oraz poziom bezpieczeństwa wytwarzany w otoczeniu maluszka.

Polecamy