Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Szumisie

Popularna na całym świecie zabawka ”Szumiś” przyjmuję nową formę. Jest nią miś a właściwie Pani Misiowa, Mia bo takie imię nosi świetnie prezentuje się w nowej turkusowej sukience. Wygląd misia sprawia, że większe dzieci uwielbiają zabierać go z sobą wszędzie. Już wkrótce stanie się najlepszą przyjaciółką nie tylko twojego dziecka lecz także Twoją.

Miś zachęca nie tylko funkcją lecz także kształtem, jest niewielkich rozmiarów, wykonany z najwyższej jakości materiałów  jest miły w dotyku, może również służyć jako przytulanka bądź towarzysz wspólnych wycieczek. Warto podkreślić, że przede wszystkim posiada funkcję czuwania, polega ona na tym, że załączy się samodzielnie w momencie, gdy wyrwane ze snu dziecko zapłacze. Skutecznie uspokoi on malucha a jego szum zachęci go kontynuowania snu.

Szum Mii uspokaja niemowlę, zagłusza dźwięki i towarzyszy maleństwu podczas snu, ponadto czuwa nad nim. Urządzenie wyposażone jest w funkcję pięciu oryginalnych szumów są nimi: szum różowy, biały, fal morskich, deszczu oraz ten który zaleca się od pierwszych chwil życia dziecka czyli szum wód płodowych oraz bicia serca. Stymulacja życia przed porodem ma bardzo dobry wpływ na noworodka, pozwala mu stopniowo przystosować się do życia poza brzuchem mamy. Miś wyposażony jest w dwie podstawowe funkcje, mianowicie w tryb szumienia non stop przez 12 godzin, oraz w wcześniej wspomniany tryb czuwania, miś szumi około 60 minut po czym przechodzi w owy tryb i oczekuje reakcji ze strony dziecka. Bardzo ważne jest, że miś posiada regulację głośności, pozwala to na przystosowanie głośności szumu do otoczenia oraz sytuacji.

Maskotkę można bez obaw prać w pralce. Zagłuszy wszelkie odgłosy, które mogą zbudzić Twoje maleństwo. Jej obecność zapewni Tobie oraz pozostałym domownikom wiele przespanych nocy, ponadto będzie Ci towarzyszyć podczas wszystkich rodzinnych podróży. Zakup misia jest inwestycją dla całej rodziny. Cena szumisa jest ceną przespanych nocy, za niewielkie pieniądze można zyskać wiele godzin odpoczynku.

Funkcje:

  • Pięć rodzajów szumu: biały szum imitujący brzmienie szumu suszarki, różowy szum kojący emocje, szum fal morskich idealny przy problemach z zasypianiem, szum spadającego deszczu, który do złudzenia przypomina dźwięk spadających kropli deszczu, szum wód płodowych z bijącym sercem przypominający do złudzenia naturalne środowisko brzucha każdej mamy,

  • Maksymalnie szum może trwać 12 godzin bez przerwy, jednak to od nas zależy jaką długość będzie miał dany szum. Automatycznie szum ścisza się po 60 minutach,

  • W szybki i prosty sposób umożliwia obsługę oraz zmianę ustawień mechanizmu szumiącego bez większego wysiłku. Za jej pomocą można włączyć i wyłączyć szumiące serduszko zabawki.

  • Czujnik snu: po pewnym czasie przechodzi w stan czuwania i uruchamia się wtedy, gdy dziecko zacznie się niepokoić, płakać albo pojękiwać.

  • Regulator głośności, pozwalający na zwiększenie głośności lub przyciszenie szumu

  • Opcja Alarm umożliwia uruchomienie się w trybie czuwania alarmu, gdy dziecko zacznie płakać albo w jego otoczeniu pojawi się hałas

  • Serce misia możesz w prosty sposób obsługiwać na smartfonie dzięki darmowej aplikacji.

Wymiary: wysokość 31cm, szerokość 13cm

Polecamy