Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Szumisie

Dzięki temu produktowi Twoje dziecko będzie mogło cieszyć się w pełni spokojnym snem przez całą noc – Szumiś Matt w tym pomoże!

Twoje dziecko ma problemy ze snem? Chcesz, żeby mogło zdrowo spać i miało dużo energii o poranku? Masz ochotę zawsze wiedzieć, kiedy Twoja pociecha się przebudza? Cenisz sobie wysoką jakość wykonania i wygodę? Szumiś Matt to zabawka, która sprawdzi się idealnie! Czy wiedziałeś, że szum niezwykle uspokaja dzieci?

Uśpi i przypilnuje Twoją pociechę

Szumiś Matt został stworzony z niezwykle przyjemnego w dotyku materiału, bezpiecznego dla dzieci. Przednia część prezentuje szarego, śpiącego misia. Jest on ubrany w niebieskie spodnie i posiada niebieską chustę. Z tyłu natomiast znajduje się uchwyt, który umożliwi zamontowanie Szumisia w wybranym przez Ciebie miejscu, np. w wózku, łóżeczku. Zabawkę można spokojnie prać w 40 stopniach, jednak przed tym należy wyjąć ze środka mechanizm szumiący tzw. serce.

Najważniejsze jednak jest działanie tej zabawki. Szumiś może emitować 5 szumów – szum biały, różowy, fale morskie, padający deszcz, wody płodowe z bijącym sercem. Będziesz w stanie wybrać któryś z nich i dostosować głośność za pomocą przycisku, ale także aplikacji na swojego smartfona! Dodatkowo, swoim telefonem będziesz w stanie włączać lub wyłączać szum, uaktywnisz także czujnik snu, czyli tryb, który działa nawet, kiedy zabawka nie szumi. Znajduje się ona wtedy w trybie czuwania – kiedy dziecko zacznie płakać to po pierwsze szum się włączy, a po drugie na Twoim telefonie włączy się alarm. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, czy Twoje dziecko śpi. Co więcej, nie musisz specjalnie wyłączać szumu, ponieważ po 60 minutach miś powoli zacznie wyciszać dźwięki. Jeżeli chcesz, Szumiś może nieprzerwanie pracować przez 12 godzin.

Parametry techniczne:

kolor: szaro-niebieski

tworzywo: atestowany, hipoalergiczny materiał przyjemny w dotyku

wysokość: 24 cm

szerokość: 13 cm

zasilanie: 3 x bateria AAA (brak w zestawie)

funkcje: 5 szumów, tryb czuwania, system Non-Stop, automatyczne wyciszanie, regulacja głośności, obsługa jednym przyciskiem, obsługa z poziomu aplikacji, możliwość prania po wyjęciu mechanizmu

możliwość sterowania smartfonem za pośrednictwem darmowej aplikacji

Polecamy