Wczytuję dane...
Model: 4492
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Activity Play Blanket od marki Small Foot to funkcjonalna i kolorowa mata edukacyjna dla niemowlaka. Pozwala ona maluchowi na leżenie, swobodne rozciąganie się i baczną obserwację wszystkich jej elementów podczas kreatywnej i zajmującej zabawy. Maty edukacyjne to wartościowe zabawki, które służą do rozwijania zmysłów dziecka i wzmacniania odruchów chwytania. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala zająć maluszka na długi czas, stymulując przy okazji jego rozwój poprzez zabawę.

W zestawie otrzymujemy miękką matę, pluszowe pałąki oraz cztery wiszące maskotki - dwa misie oraz dwa muchomorki. Pluszowe zwierzątka zostały wyposażone w narzędzia dźwiękowe, które gwarantują maluchowi zaciekawienie i mnóstwo zabawy. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się także zamontowane w jednym z ozdobnych kwiatków niewielkiego i nietłukącego się lusterka, które potęguje wrażenia wzrokowe. Miękkie i elastyczne pałąki zostały wyposażone w proste w obsłudze plastikowe zapięcia, które pozwalają na ich szybkie rozmontowanie lub doczepienie. 

Proponowana przez nasz sklep internetowy mata dla niemowlaka Activity Play Blanket pozwala na jednoczesną stymulację zmysłów wzroku, dotyku i słuchu. Zachęca dziecko do wyciągania rączek i chwytania maskotek, a tym samym do poznawania nowych materiałów i faktur. Mata jest niezwykle miękka, lekka i przyjemna w dotyku, a przede wszystkim - wyjątkowo bezpieczna. Została dostosowana do potrzeb niemowlaka na różnych etapach jego rozwoju, więc z czasem nasze dziecko będzie odkrywało coraz to nowe jej elementy. 

Jeżeli zastanawiasz się jaka mata edukacyjna będzie najlepsza dla Twojego dziecka, kup Activity Play Blanket od marki Small Foot. Zarówno przystępna cena, jak i doskonałe opinie rodziców świadczą o tym, że jest to produkt, który warto mieć w swoim wyposażeniu. Maty dla dzieci pozwalają na kompleksowe i efektywne połączenie świetniej zabawy z rozwojem sensorycznym. 

Wymiary: wysokość: 54 cm, Ø 86 cm
Materiał: tkanina, tekstylia
Waga: 0,94 kg 
Wiek: brak (od narodzin)