Wczytuję dane...
Model: KB0614
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Świetne warunki do łapania przestępców z każdego miejsca - wybierz Klocki Blocki MyPolice - Mobilny posterunek na pewno pomoże dziecku w wielu dzielnych akcjach!

Ten zestaw zawiera klocki do złożenia mobilnego posterunku policji, który będzie idealną bazą wypadową dla funkcjonariuszy. Wspomniany mobilny posterunek to duża ciężarówka, która została wyposażona w nowoczesną aparaturę śledczą i zaawansowane systemy, dlatego na pewno sprawdzi się podczas tropienia przestępców. Uwagę dziecka przyciągną ruchome elementy, takie jak otwierane pomieszczenie centralne, dach czy garaż na motocykl pościgowy. W komplecie znajdują się także dwie figurki wyszkolonych policjantów.

Kup dziecku Klocki Blocki - policja mobilna uratuje wielu cywilów!

Zabawa za pomocą klocków jest bardzo rozwijająca, ponieważ wpływa na kreatywność, sprawność manualną i logiczne myślenie. Przy tym wszystkim zapewnia masę frajdy, zarówno podczas budowania, jak i późniejszego korzystania z gotowych konstrukcji. W układaniu pomoże dołączona do opakowania instrukcja, a także narzędzie do prostszego demontażu klocków.

MyPolice to popularna seria firmy Klocki Blocki, którą inspiruje policja. Posterunek z tego zestawu oraz inne produkty wspomnianej serii posiadają spójną tematykę oraz kolorystykę. Z tego powodu możesz wręczyć maluchowi jeszcze ciekawszy komplet upominków (inne klocki MyPolice także znajdziesz w naszym sklepie).

Klocki Blocki to rozwijająca się marka, która oferuje wiele zabawek wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Nieprzypadkowo otrzymuje bardzo dobre opinie.

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wymiary opakowania: 25.5 cm x 37.5 cm x 6 cm
Sugerowany wiek: 6+
Liczba elementów: 332

Polecamy