Wczytuję dane...
Model: 7795
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Dzieciństwo jest wyjątkowym okresem w życiu każdego człowieka oraz jego rodziców. Jednak trzeba wówczas uporać się z różnymi zdarzeniami, które są nieuniknione, a mogą budzić w maluchach lęk. Taką przejmującą sprawą dla dziecka jest zapewne wypadanie ząbków mlecznych. Warto więc pomóc dziecku w tej kwestii i złagodzić dyskomfort z tym związany.

Nasz sklep w takim przypadku proponuje zakup produktu marki SMALL FOOT, jakim jest pudełko na zęby mleczne. Z pewnością taki kolorowy, wesoły gadżet odwróci uwagę dziecka. W zestawie dostaniemy aż 4 sztuki. Każdy pojemnik na zęby mleczne ma wymiary: około 6 cm x 3 cm i został wykonany w innej kolorystyce. Mamy tu czerwoną biedronkę, zieloną żabkę, białą krówkę i żółtego kotka.

Cena pojemnika na zęby mleczne (4 szt.) jest bardzo przystępna w porównaniu do jakości produktu. Został on wyprodukowany z najwyższej jakości drewna pozyskiwanego z ekologicznych plantacji. Pudełko na zęby mleczne posiada certyfikaty bezpieczeństwa i jakości zgodne z obowiązującymi normami UE. Waga zestawu to 0,12 kg. Produkt jest rekomendowany dla dzieci od 3 roku życia.

Wymiary: około 6 cm x 3 cm
Materiał: drewno
Waga: 0,12 kg
Wiek: od 3 roku życia

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...