Wczytuję dane...
Model: 1992
Realizacja zamówienia: 2 miesięcy
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

SMALL FOOT Drewniany Alfabet - Puzzle Ślimak to kolejna obok zabawki SMALL FOOT. Puzzle Drewniane z Alfabetem – Wąż zabawka, którą sklep Maludas może zaciekawić nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Któż by się nie skusił na ułożenie takiego różnobarwnego, literowego ślimaka.

Na puzzle ślimak składa się dwadzieścia sześć elementów w różnych kolorach, a na każdym z nich napisana jest inna litera polskiego alfabetu. Jest to idealna zabawka dla dzieci od trzeciego roku życia umożliwiająca naukę rozpoznawania i nazywania kolorów, naukę liter i ich kolejności (alfabetu) oraz rozwijająca motorykę Malucha. Ze względu na to, że ślimak może być złożony poprawnie wyłącznie w jeden sposób – rozwój logicznego myślenia u Malucha jest nieunikniony.

Drewniane zabawki charakteryzują się tym, że są trwałe i mogą służyć wielu pokoleniom. Puzzle zabawka wykonana jest z drewna i jest w pełni bezpieczna dla dzieci, ponieważ elementy zabawki pomalowano i zabezpieczono naturalnymi barwnikami. Kup puzzle drewniany alfabet, ponieważ cena tej zabawki jest warta uwagi.

Wymiary: około 25 x 18 x 2 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,64 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...