Wczytuję dane...
Model: 2673
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Magnetyczna układanka geometryczna marki Viga składa się z 102 elementów. Kup produkt najwyższej jakości przyjazny naturze. Kształty wykonane są ze starannie wykończonego drewna bukowego, pomalowane na różne kolory nietoksycznymi farbami. W estetycznym opakowaniu kartonowym możesz znaleźć 102 puzzle w kształtach:

  • pomarańczowych trójkątów równobocznych,
  • zielonych kwadratów,
  • białych i niebieskich rombów,
  • czerwonych trapezów,
  • żółtych sześciokątów.

Dzięki temu, że każda z figur układanki ma boki tej samej długości, lub w przypadku trapezu — podwójnej długości, można z łatwością układać różnorodne kompozycje. Cena zestawu obejmuje także kolorowe dwustronne karty ze wzorami puzzli o różnym poziomie trudności do ułożenia.

Drewniana układanka Vigo z magnezami stwarza wiele możliwości zabawy. Pozwala na kreatywne tworzenie własnych wzorów, jak również próbę odtwarzania gotowych obrazków. Takie puzzle doskonale ćwiczą koordynację ręka-oko, małą motorykę, a także już od najmłodszego wieku pozwalają na poznawanie zasad analogii. Opinie wielu pedagogów na temat prostych zabawek — układanek są jasne, takie puzzle pomagają rozwijać zdolności poznawcze, utrwalają nazewnictwo kolorów, uczą nazywać kształty. Odpowiednio wykorzystane w zabawie z opiekunem pozwalają na poznawanie nazw zwierząt, pojazdów czy innych rzeczy, jakie są z nich ułożone. Są odpowiednie także dla starszych dzieci, które potrafią wykorzystać je w sposób kreatywny.

Klocki Vigo są wykonane w staranny sposób, bezpieczny w użytkowaniu nawet przez najmłodsze dzieci, od 18 miesiąca życia. Farby wykorzystywane w produkcji nie są toksyczne i spełniają normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM. Dzięki magnetycznej podstawie można bawić się nim nie tylko na podłodze czy stole, ale również tablicach czy nawet lodówce. Stwarza to możliwości zarówno rozrywki, jak i edukacji w niemalże każdym miejscu. Doskonale sprawdzają się na warsztatach terapeutycznych, w przedszkolu czy w szkole.

Sklep oferuje układankę geometryczną w atrakcyjnej cenie. Wymiary opakowania produktu wynoszą 260mm x 180mm x 65mm.