Wczytuję dane...
Model: 1530
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Zestaw konstrukcyjny zabawka dla dziecka do budowania, solidnej marki SMALL FOOT to idealny prezent dla Twojej pociechy już od trzeciego roku życia.

Klocki dla dzieci od dawnych lat były podstawową i ulubioną zabawką - i to nie bez powodu. Ich prostota i wygoda daje ogromne pole dla wyobraźni i daje możliwość popisu kreatywności. Jak każdy wie, twórcze budowanie rozwija i wspomaga prawidłowy rozwój. Ten zestaw konstrukcyjny z klocków zawiera mnóstwo elementów w różnych rozmiarach.

Wymiary całości to około 55 x 31 x 40 cm, a cena jest atrakcyjna i konkurencyjna do innych zabawek tego typu. Całość jest wytworzona z lekkiego drewna, bezpiecznego dla dziecka, a zarazem łatwego w obsłudze i sprzątaniu oraz waży niecałe cztery kilogramy. Taka zabawka ma tę ważną cechę, że jest w stanie przetrwać lata w nienaruszonym stanie. Wiele z elementów zostało pomalowanych na żywe, mocne kolory zieleni, żółci oraz niebieskiego, co w połączeniu z delikatnym kolorem drewna daje ciekawe, estetyczne oraz atrakcyjne dla dziecka połączenie.

Klocki nie są jednak zwyczajnymi klockami do układania, a posiadają biegnące przez ich środek niewielkie tunele czy wyżłobienia. Jest to dodatkowa atrakcja, która sprawia, że oprócz standardowej, podstawowej wersji tej zabawy, pojawia się kolejna. Istnieje możliwość konstruowania sieci tuneli, przez które mogą przemieszczać się dołączone do zestawu dopasowane do rozmiaru tuneli kulki. Staranie się, aby stworzyć trwałą, ładną budowlę, przez którą można przepuszczać kulki to niesamowita frajda dla dziecka. Jak widać, ten zestaw konstrukcyjny z klocków spełnia wiele wymagań i jest naprawdę wielofunkcyjny, a co najważniejsze - napędza wyobraźnię, jak wszystkie produkty, które oferuje nasz sklep. Kup zestaw konstrukcyjny z klocków dla twojego dziecka, a ono będzie Ci za to wdzięczne! Zobaczysz, obie strony będą zadowolone. Ty, bo będziesz widział rozwój malucha, a on, bo będzie miał niezwykłą frajdę ze sprezentowanej mu zabawki. Klocki dla dzieci to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody.

Wymiary: około 55 x 31 x 40 cm

Materiał: drewno

Waga: 3,77 kg

Wiek: od 3 roku życia

Zestaw składa się z 54 elementów: różnokolorowych drewnianych klocków oraz kulek do puszczania po torze.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...