Wczytuję dane...
Model: 6423
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Dzieci posiadają silną potrzebę naśladowania dorosłych, zwłaszcza rodziców, których zachowania są dla nich wzorem. Często też odtwarzają wiele codziennych czynności wykonywanych przez opiekunów, m.in. pomagają w sprzątaniu czy gotowaniu. Małe dziewczynki naśladują swoje mamusie podejmując pierwsze próby makijażu lub samodzielnego szycia. To właśnie dla takich elegantek stworzona została maszyna do szycia dla dzieci.

Producentem zabawki jest marka Small Foot, która specjalizuje się w wykonywaniu kreatywnych i twórczych artykułów dla najmłodszych. Maszyna o poręcznych wymiarach 21 x 9,5 x18 cm zmieści się w każdym, nawet niewielkim, pokoiku dziecięcym. Zabawka odzwierciedla prawdziwy sprzęt, pełna jest detali, dzięki którym mała krawcowa lub krawiec poczują się jak profesjonaliści. Lekka waga maszyny do szycia (1,14 kg) sprawia, że dziecko bez problemu poradzi sobie z jej przenoszeniem i ustawieniem w odpowiednim miejscu.

Maszyna do szycia zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej sześciu lat. Idealne dopasowanie wiekowe artykułu pozwala na rozwijanie pierwszych pasji i zdolności małego człowieka, w którym budzą się pierwsze działania twórcze i hobby. Zakup zabawki może się okazać nie tylko dobrą zabawą, ale także inwestycją w przyszłość. Bowiem jeśli pasja szycia zakiełkuje w dziecku na dobre może się okazać, że pomogliśmy mu odnaleźć życiowe powołanie lub formę spędzania wolnego czasu. Cena produktu jest bardzo przystępna, gdyż artykuł wykonany został z trwałego materiału syntetycznego. Ponadto w zestawie znajdziemy wszystkie potrzebne dodatki: szpulki, nitki, igły. Maszyna do szycia dla dzieci posiada włącznik, ustawienie ściegów, pedał i wszystkie szczegółowe elementy, które zawiera prawdziwy sprzęt krawiecki.

Sklep internetowy Maludas oferuje niniejszą maszynę do szycia zabawkę, gwarantując szybką realizację i tanią wysyłkę produktu. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla dziecka, każdy mały odkrywca świata będzie zachwycony posiadaniem tak profesjonalnego sprzętu, za pomocą którego może wykonać pierwsze stroje.

Wymiary: około 21 x 9,5 x 18 cm

Materiał: syntetyczny

Waga: 1,14 kg

Wiek: od 6 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...