Wczytuję dane...
Model: 11005
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

SMALL FOOT Drewniana Farma to kolejna z serii rozwojowych i edukacyjnych zabawek wiodącego producenta jakim jest marka SMALL FOOT. Farma zabawka dla dzieci jest przeznaczona dla Dzieci od trzeciego roku życia. Jak wszystkie zabawki z serii, ta również jest wykonana z wysokiej jakości materiałów oraz ze szczególną dbałością o detale.

Zabawka drewniana farma to doskonała podstawa do zabawy ze swoim Maluszkiem i nauczenia go podstawowej wiedzy o wsi, rolnictwie, zwierzętach, ale też pozwala na naukę prostszych zagadnień takich jak kształty i kolory. Dziecko w ramach zabawy tą zabawką może nauczyć się rozpoznawać podstawowe elementy budowy budynków nazywane przez rodzica lub rodzeństwo, zabudowy wokół nich, nazw zwierząt, kolorów ubrań oraz maszyn i wiele innych.

Głównym elementem zabawki jest budynek gospodarczy, z otwieranymi drzwiami oraz dachem. W zestawie możemy znaleźć również części przypominające kostki siana, trzy elementy zagrody dla zwierząt, koryto do karmienia, a także zwierzęta takie jak pies, krowa, czy też świnka. Jest także wyciągarka oraz gospodarz farmy. Wewnątrz budynku Maluszek może nauczyć się przy zabawie rozpoznawać parter, piętro, zagrody, stanowiska, drabinę, kolumnę i wiele, wiele innych. Wszystko zależy od kreatywności rodzica.

Nasz sklep oferuje najróżniejsze zabawki dla Dzieci. Każda z nich ma na celu bawiąc uczyć Malucha podstawowych zagadnień o otaczającej go rzeczywistości takich jak kolory, kształty, rozpoznawać różne rzeczy, czyli mówiąc w skrócie – rozwijać go w możliwie największej liczbie kierunków. SMALL FOOT Drewniana Farma to doskonała zabawka do poszerzania horyzontów Naszego Malca. Cena zabawki jest adekwatna do jakości jej wykonania. Kup zabawkę Drewniana Farma dla dzieci i spraw, że Twoje Dziecko zacznie poznawać otaczający świat we najróżniejszych kolorach.

Wymiary: około 25 x 48 x 29 cm

Materiał: drewno/syntetyczny

Waga: 5 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...