Wczytuję dane...
Model: 2847
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Słodycze drewniana zabawka dla dzieci to zestaw wykonany z drewna, składający się z 39-elementów, które można schować do praktycznego pudełka o wymiarach 22 cm na 19 cm na 17 cm i łatwo przenieść, dzięki poręcznym otworom po jego bokach. Cały pojemnik wygląda jak smaczny kawałek ciasta i ładnie zaprezentuje się w dziecięcym pokoju czy sali przedszkolnej. Zapewni, że dziecko poczuje się jak gospodarz spotkania przy kawie z rodziną lub rówieśnikami w przedszkolu. Zabawka sprawi, że dziecko będzie miało rekwizyty, które pozwolą mu wykonać czynność tak lubianą przez milusińskich - naśladowanie dorosłych.

Zestaw zawiera dwie filiżanki, dwa talerzyki, widelczyki i łyżeczki oraz nożyk do krojenia ciasta.

Kawałek ciasta kryje w sobie następujące elementy:

- rolada z różową glazurą i polewą czekoladową udekorowaną owocami,

- kawałki czekolady,

- cukierki z bombonierki,

- ciasteczka markizy,

- lizaki,

- lody,

- torcik bezowy z kawałkami owoców,

- owoce.

Dodatkową atrakcją jest fakt, że nie wszystkie poszczególne elementy są jednolite, ale można je połączyć za pomocą rzepów lub mocować przy użyciu magnesów. Dziecko ćwiczy sprawność motoryczną serwując małe ciasteczka na talerzykach. Nabywa jednocześnie zdolności społeczne związane ze spotkaniem z bliskimi i podejmuje inicjatywę zorganizowania poczęstunku. Pierwszymi gośćmi, którzy zawsze dopiszą z pewnością będą ulubione lale, misie i pluszaki. Aranżacja wykorzystania słodycze zabawki jest nieograniczona jak nieograniczona jest wyobraźnia dziecka. Słodycze drewniana zabawka jest niezwykle kreatywna, dziecko może bawić się w poprowadzenie kawiarenki, w której będzie serwować wyjątkowe ciasta dla swoich gości.

Chcąc skorzystać z wyjątkowego zaproszenia Twojej pociechy na chwilę wytchnienia przy popołudniowej kawie i pysznym cieście, kup słodycze zabawki już dziś. Doskonały pomysł na prezent z każdej okazji zagwarantuje radość i wywoła satysfakcję dziecka nie do opisania.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci już od 3 roku życia i waży 2,92 kg.

Proponowana cena jest tego warta.

Wymiary: 22 x 19 x 17 cm

Materiał: drewno

Waga: 2,92 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy