Wczytuję dane...
Model: 10314
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Stoisko handlowe dla dzieci, to kreatywna zabawka dla najmłodszych, od 3 roku życia. To bezpieczna zabawka, renomowanej firmy Small Foot. Zabawa w sklep, rozwija wyobraźnię i umiejętność nawiązywania relacji międzyludzkich. Dodatkowo, wspomaga rozwój umiejętności manualnych i zdolność skupienia uwagi. To świetna zabawa dla całych grup dzieci, jak też samodzielnych, małych sklepikarzy.

To stoisko handlowe zabawka, o wymiarach 45 x 27 x 91 cm i wadze 4,09 kg, wyposażone jest w szereg elementów drewnianych oraz markizę z materiału, w dwukolorowe paski. Jaki jest skład zestawu? To drewniana skrzynka z owocami, zawierająca banan, arbuz, pomarańczę, kiwi i gruszkę. Owoce, za wyjątkiem banana, dziecko może "przekroić" - poszczególne części połączone są rzepem. Dodatkową atrakcją jest drewniana waga, której górna część jest ruchoma. Do dyspozycji dziecka, jest także kasa - wyposażona w ekranik, klawiaturę, czytnik kart oraz kartę płatniczą z drewna. Asortyment do zakupu, to soczek w kartonie, sok w butelce, mleko, trzy owocowe przysmaki oraz pieprzniczka i solniczka.

Stoisko handlowe dla dzieci, zawiera dwie półki na produkty i owoce, blat oraz półkę stojącą z zegarem po jednej stronie i tablicą po drugiej. Na tablicy, mały sklepikarz może opisywać dostępny asortyment, przy pomocy kredy. To stoisko handlowe dla dzieci, przyozdobione jest zielonymi napisami i różowymi kwiatkami. Utrzymane w przyjaznej kolorystyce stoisko handlowe zabawka, z pewnością spodoba się najmłodszym.

Stoisko handlowe dla dzieci marki Small Foot, wykonane jest z bezpiecznych materiałów. Ta renomowana firma, słynie produkcji ekologicznych zabawek dla dzieci. To jeden z czołowych producentów zabawek kreatywnych i rozwojowych. Nasz sklep, posiada bogatą ofertę zabawek  przyjaznych dla dziecka. Przystępna cena, w połączeniu z jakością i szczegółowym wyposażeniem zabawki sprawia, że to stoisko handlowe dla dzieci, jest produktem niezwykle atrakcyjnym. Kup stoisko handlowe zabawkę, zorganizuj kreatywne zajęcie najmłodszym i spraw im radość!

Wymiary: 45 x 27 x 91 cm

Materiał: drewno

Waga: 4,09 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy