Wczytuję dane...
Model: 7544
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Ten zestaw majsterkowicza, spodoba się każdemu małemu budowniczemu i miłośnikowi mechaniki. Wielość możliwości konstrukcyjnych, rozwija wyobraźnię dziecka i jego umiejętności motoryczne. Jedno jest pewne - żadne dziecko się tą zabawką szybko nie znudzi. Zestaw majsterkowicza firmy Small Foot, wykonany został z bezpiecznych materiałów i skierowany jest do dzieci od 3 roku życia. 

Zestaw majsterkowicza - wiele ciekawych konstrukcji

Narzędzia zabawka, deski konstrukcyjne, klocki, koła oraz śrubki i elementy łączące pozwalają na wykonanie bardzo wielu ciekawych konstrukcji. Śrubokręt, klucz i wszystkie części zestawu ułożone są w drewnianej skrzynce z przegródkami. Można je przechowywać w tej skrzyni małego mechanika, bez obaw o zagubienie lub zabałaganienie pokoju. 

Ten świetnie wyposażony zestaw, pozwala wykorzystać wyobraźnię konstrukcyjną dziecka. Mały budowniczy, stworzyć może różnorodne pojazdy, o określonych funkcjach: koparki, autka osobowe, samochód policyjny, traktor i wiele innych! Dzięki odpowiedniemu zestawieniu części, pojazd może się nawet poruszać w określony sposób, obmyślony przez dziecko. Powstała w ten sposób konstrukcja, sama w sobie posłuży dziecku, jako nowa zabawka. Dzięki temu, najmłodsi na pewno pokochają ten kreatywny zestaw majsterkowicza. Oprócz rozwoju wyobraźni, zabawka wspomaga także prawidłowy rozwój motoryczny najmłodszych. Dodatkowo, radosne kolory i świetny design, z pewnością przypadną do gustu każdemu dziecku. Z użyciem tego kreatywnego zestawu, najmłodsi mogą organizować sobie zabawę samodzielnie lub w gronie rówieśników. 

Ten produkt firmy Small Foot, został wykonany z materiałów, spełniających normę bezpieczeństwa EN 71. Są to ponadto materiały, o wysokim stopniu odporności na czynniki mechaniczne. Zabawka na pewno posłuży dziecku przez długi okres. Nasz sklep, prezentuje bogatą ofertę zabawek ekologicznych, kreatywnych i rozwojowych. Atrakcyjna cena, dodatkowo wyróżnia ten jakościowy produkt. Kup zestaw majsterkowicza i spraw radość małemu konstruktorowi, który samodzielnie zbuduje dla siebie nową zabawkę!

Wymiary: około 30 x 24 x 4,5 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,9 kg

Wiek: od 3 roku życia