Wczytuję dane...
Model: 8150
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Twoje dziecko zostanie architektem dzięki temu niesamowitemu produktowi! Niska cena i najwyższa jakość być może Cię zachęcą!

Szukasz produktu, dzięki któremu będziesz oglądać, jak Twoje dziecko poprawnie się rozwija? Potrzebujesz ciekawego pomysłu na prezent? Liczysz na najwyższą jakość? Już teraz sprawdź, co zyskasz kupując produkt oferowany przez nasz sklep!

Zabawka „Budowanie domków” składa się z 36 drewnianych elementów. Są to kwadraty, prostokąty oraz trójkąty równoboczne, z czego każdy z nich posiada niewielkie otwory, które będą wykorzystane w procesie łączenia. Drewno posiada swój neutralny kolor, jednak warto zwrócić uwagę na zawarte w zestawie kolorowe włóczki, które przyciągną uwagę Twojego dziecka.

Zadaniem Twojej pociechy będzie skonstruowanie dowolnych budowli za pomocą dostępnych w zestawie elementów. Warto wiedzieć, że korzystanie z tej zabawki będzie świetnym wstępem do nauki szycia, ale nie tylko. Budowanie domków będzie wymagało wielkiej kreatywności, zdolności manualnych i wyobraźni. W tych dziedzinach będzie także rozwijała Twoje dziecko. Połączenie drewnianych elementów w małe budowle to nie wszystko, ponieważ za pomocą włóczek Twoja pociecha będzie mogła je dekorować! Mało tego, Twoje dziecko będzie mogło tworzyć dowolne kształty, ponieważ głównym ograniczeniem Twojej pociechy będzie wyobraźnia!

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że zabawki są istotnym elementem rozwoju każdego dziecka. Równie ważne jest także zaangażowanie rodzica, ponieważ właśnie przez wspólną zabawę pociecha będzie rozwijała się najlepiej.

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości zabawę w budowanie domków, dzięki której Twoja pociecha będzie bawiła się wyśmienicie. Nasza oferta zawiera również inne, ciekawe produkty, które nie tylko dadzą frajdę Twojemu dziecku, ale też będą je edukowały, a przy tym cena ich zawsze jest atrakcyjna! Zbliża się ważna okazja w życiu dziecka? Kup mu wyjątkowy prezent!

W zestawie znajdują się drewniane elementy (razem 36) i różnokolorowe włóczki.

Wymiary: około 20 x 10 x 0,5 cm

Materiał: drewno/tkanina/tekstylia

Waga: 0,64 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...