Wczytuję dane...
Model: 1187
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Niech Twoje dziecko poznaje świat dźwięków za pomocą tego niesamowitego produktu!

Szukasz zabawki, która w prosty sposób wyjaśni Twojemu dziecku pewne fizyczne zjawiska? Chcesz kupić prezent, który na długo zapadnie w pamięci pociechy? Zbliżają się święta, urodziny lub jeszcze inna okazja w życiu dziecka? Sprawdź, co oferuje nasz sklep z zabawkami!

Prezentowanym produktem jest wyjątkowa wieża dźwiękowa dla dzieci. Składa się ona z kulki startowej na szczycie i sześciu kondygnacji zbudowanych z kolorowych, drewnianych skrzydeł. Każdy poziom ma inny rozmiar, dlatego spadająca z góry kuleczka na każdym z nich będzie wydawała inny dźwięk. Im niżej będzie się znajdowała, tym niższy i „ciemniejszy” będzie wydawany przez zabawkę dźwięk. Co więcej, produkt wyróżnia również bardzo atrakcyjna cena!

Oferowana przez nasz sklep drewniana wieża dźwiękowa dla dzieci będzie wymagała od Twojej pociechy zaledwie tego, żeby w górnej części zabawki umieściła kuleczkę ze szkła – i to wszystko. Zgodnie z zasadami fizyki kulka będzie spadała na niższe poziomy i wydawała inne dźwięki. Dzięki temu niesamowicie skupi uwagę dziecka, ale też nauczy podstawowych zasad, takich jak fakt, że większy kawałek drewna wydaje niższy dźwięk, a później – kto wie – może poczuje inspirację do zostania słynnym konstruktorem instrumentów!

Trzeba wiedzieć, że zabawki są najbardziej efektywnym sposobem na poprawny rozwój małego dziecka. Nauka przez frajdę po prostu łatwiej trafia do pociechy i udowadnia, że nie musi się ona wiązać z nieprzyjemnością. Co więcej, rodzic bawiąc się ze swoim potomkiem wzmacnia wzajemną więź.

Nasz sklep posiada w swojej ofercie wiele ciekawych propozycji, które cechuje niska cena i wysoka jakość. Nie inaczej jest w przypadku tego produktu. Wykonano go z drewna i pomalowano bezpiecznymi dla dziecka farbami. Nie czekaj, tylko kup prezent swojemu maluchowi!

Wymiary: 37 x 16 cm

Materiał: drewno/szkło

Waga: 0,48 kg

Wiek: od 3 roku życia

W opakowaniu znajduje się wieża dźwiękowa i małe, przezroczyste kuleczki.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...