Wczytuję dane...
Model: 0954
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Jeśli Twoje dziecko uwielbia zwierzęta i lubi bawić się odgrywając scenki to kup mu farmę 3D cenionej od lat firmy Viga. Dzięki tej wyjątkowej zabawce chłopcy i dziewczynki będą zajęte na długi czas, rozwiną swoje umiejętności motoryczne i wyobraźnię, a także dowiedzą się jak wygląda życie rolnika na wsi. Odgrywanie scenek za pomocą figurek zwierząt i postaci jest bardzo ważne w prawidłowym rozwoju dzieci. Dzięki nim nauczą się współpracy i innych umiejętności społecznych. Do zabawy może się dołączyć każdy członek rodziny.

Zestaw składa się z 30 elementów. Zawiera: planszę, stodołę, kurnik, zagrodę, traktor, drzewka oraz figurki zwierząt i gospodarza. Farma wykonana została z drewna i pomalowana jest farbami bezpiecznymi dla dzieci. Żywe kolory zachęcą każdego do zabawy i dadzą dużo radości.

Nasz sklep poleca zabawki z firmy Viga, które są nie tylko bezpieczne, ale też ekologiczne. Wysoka jakość i przystępna cena to cechy, które wyróżniają zabawki tego producenta. Viga ma już kilkunastoletnie doświadczenie w produkowaniu zabawek i akcesoriów dla dzieci, a ich zabawki są cenione na całym świecie ze względu na walory edukacyjne i naturalne tworzywa, z których są wykonane.


Wiek - od 3 roku życia

Płeć – chłopiec/dziewczynka

Materiał – drewno

Waga - 0,65 kg

Wymiary produktu - 40 cm x 40 cm x 12 cm

Wymiary pudełka - 31,7 cm x 21,2 cm x 4,3 cm

W zestawie znajdują się:

- plansza

- stodoła

- kurnik

- zagroda

- traktor

- dwa drzewa

- figurki gospodarza i zwierząt (koza, krowa, kaczka, pies, kura i koń)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...