Wczytuję dane...
Model: 0894
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Zabawki edukacyjne są bardzo chętnie wybierane przez rodziców, którzy pragną zapewnić swoim dzieciom zabawę idealnie łączącą naukę i rozrywkę. Klocki z sorterem kształtów marki Viga to najlepsza rzecz, jaką możemy podarować rozwijającemu się maluchowi.

Na czym polega wyjątkowość tej zabawki? Dzięki niej jesteśmy w stanie podczas beztroskiej zabawy uczyć dziecko liczb, kolorów i kształtów geometrycznych, a także wspierać jego koordynację ruchową i spostrzegawczość. To, co nam wydaje się banalnie proste, dla malucha będzie ciekawym wyzwaniem. Zabawa polega na tym, aby odpowiednio posortować kolorowe klocki w kształcie różnych figur geometrycznych. Należy umieścić je na drewnianych wypustkach umieszczonych na prostokątnej podstawie. Na jednej wypustce uda się nam umieścić tylko jeden klocek, na pięciu znajdzie się ich aż pięć, każdy takiego samego kształtu. Sklep Maludas poleca klocki z sorterem kształtów - figury geometryczne, aby czas poświęcany na zabawę z dzieckiem był jednocześnie cenną lekcją, która nauczy malucha poprawnie nazywać niektóre elementy otaczającego go świata.

Drewniane zabawki, które znajdują się w naszej ofercie, wyróżnia wysoka jakość i niska cena. Klocki z sorterem kształtów są tego najlepszym przykładem. Kup je swojemu synowi lub córce, abyście mogli wspólnie rozpocząć zabawę, która uczy i sprawia wiele radości.

Wymiary: około 38,0 x 12,0 x 8,5 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,15 kg

Wiek: od 2 roku życia

W skład zestawu wchodzi 16 elementów: sorter z wypustkami oraz 15 różnokolorowych klocków w kształcie figur geometrycznych.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...